Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyit változott...

Szülés után mennyit változott a menstruációtok? (Mennyiség, fájdalom, szín)

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Régebben a ciklus első és második napján 2 fájdalomcsillapítót vettem be. Szülés után nem volt ilyen, nem szokott már fájni, max néha 1-1 pici görcs de az semmi.
2021. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

12 éves koromtól 8-9 napos a menstruációm. És ilyen is maradt. Eddig is brutál sok volt, de manapság már nappal is gyakran cserélem az éjszakai betétet. Van, hogy óránként, úgy ömlik.

Pedig bíztam benne, hogy csökken. Hát nem, sajnos.

2021. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Nincs vérszegénységed? Az okoz ilyet.
2021. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt covid után, de helyrejött (2020 december)

A menstruációm mindig is ilyen volt. 2016-ban szültem (császár), azóta lett még erősebb. Doki szerint normális, szerintem nem.

De anyukám főnöknője is ezzel kínlódott klimaxig. Nem olyan ritka az erős menstruáció, csak nem reklámozzák annyira.

2021. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!