Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor állt be...

Szülés után mikor állt be rendesen újra a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Mikortól mondható, h visszaállt minden hónapra? Meddig szoptattatok v fejtetek? Éreztétek, h van köze hozzá?

Olyanoktól várok választ, akiknek terhesség előtt rendszeres volt. Esetleg évek teltek már el szülés óta, és hiába volt előtte rendszeres, most rendszertelen?


2010. aug. 30. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
1. és 2. szülés után 28 napra menstruáltam először, utána azonnal rendszeres volt (az 1. szülés után nem szoptattam, a 2. után 5 hónapig szoptattam), a 3. szülésem egy hónapja volt még nem jött meg
2010. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első szülés után 8 hónappal jött meg, és azonnal rendszeres lett, napra pontosan 28 nap. Sokáig, 27 hónapig szoptattam a babámat.


Második szülés után 10 hónappal jött meg. Ennek egy hete, tehát még nem tudom, mennyire lesz rendszeres. Most is szoptatok.


Szerintem van összefüggés a szoptatás és a menzesz között. Mindkétszer akkor jött meg, amikor már nem szoptattam annyira intenzíven, hanem napi többször is kapott valami más ételt a babám.

2010. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!