Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután megjött az első menstru...

Miután megjött az első menstruációtok a babátok rendesen cicizet?

Figyelt kérdés
Mert nekem most jött meg először és a kislányom alig akar cicizni. Mit tegyek? Más is járt így?
2010. dec. 30. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! Ne izgulj, megváltozhat ilyenkor a tej íze picit, s ez nem tetszhet a babádnak, de csak próbálgasd cicire tenni, 1-2 nap, és visszaáll a rend, a tejed is ugyanolyan ízű lesz.
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:
Anno én is észrevettem, hogy kevesebbet szopott a kisfiam mikor menstruáltam, de ez normális. Próbálgasd cicire tenni ha éhes akkor úgyis fog enni, nyugi :)
2010. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom 3,5 hónapos vlt, amikor -sajnos- megjött, ő észre sem vett semmit, cicizett ezerrel, azóta is ciczik, pedig már 21 hós. Nekem meg havonta megvan.-(((
2010. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!