Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 4 éves gyerek ki tudja...

Egy 4 éves gyerek ki tudja nyitni a gyerekzáras gyógyszert?

Figyelt kérdés
Kislányomat sógornőmre hagytam (testvérem feleségére), és a lányom ivott egy gyerekzáras gyógyszerből, amíg a sógornőm bement a szobába, hogy bepelenkázza a fiát (a fiáé volt a gyógyszer). A lányom ivott belőle, és kórházba került, kimosták a gyomrát. Azzal védekezik, hogy a lányom bontotta ki a gyógyszert.
2021. aug. 28. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Mi épp múltkor nevettünk a 13 éves unokatesomon aki gyerekzaras lottyot nem tudott megbontani, hogy végülis gyerekzaras 😀

Az én lányom 4 éves és gyerekzaras cuccot nem tud felbontani az tuti.

2021. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

A 1,5 évesem a domestost is ki tudja.

Szerencsére egy üres flakonnàl derült ki.


2 évesen a nagyobbik a biztonsági ajtót is.

A 1,5 èves lassan rà fog jönni.. már próbálkozik, de nem tudja összehangolni a mozgást.



Úgyh simán lehet.. az is, hogy nem kattant rá az a gyógyszer flakon kupak.

2021. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ hogy milyen a gyógyszer,van amelyiket nehezebb kinyitni.De miert hagyta a gyógyszert ott ahol eléri a lányod?
2021. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Mennyit ivott belőle, hogy egy pelenkás gyerek gyógyszere miatt gyomormosás lett a vége?
2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es, az igazából mindegy is. Ha az esély megvan rá, hogy túl sokat, akkor elővigyázatosságból mossák a gyomrát. Mondjuk ha egy 200 ml-es üvegből hiányzik a fele, akkor már mossák is, hiába mondja a felnőtt, hogy amúgy eddig is hiányzott a fele.
2021. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Igen, az a megoldás, hogy veszel egy üveggel és odaadod a gyerekdnek, hogy nyissa ki. Szerintem rosszul volt rácsavarva.


A gyerekem nem jött rá a működésre, pedig 7 éves, de volt, amit 2 évesen is ki tudott nyitni, a sok próbálkozás közül egyik betalált. Aztán ugyanaz nem ment neki mégegyszer. Szerintem is rosszul lehetett rácsavarva..

2021. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Én 18 évesen nem tudom kinyítni a gyerekzárat.
2023. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!