Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézik sokan butának a...

Miért nézik sokan butának a saját gyereküket? Meg miért fáj ha leeszi, leissza magát?

Figyelt kérdés

Egy csoportban írta ki anyuka hogy az orvos nehezményezte, hogy az 1 éves nem iszik pohárból. Az anyukák 90% leírta hogy az övé sem. Esze ágában nem lenne poharat adni, úgyis csak leönti magát, majd megérik rá. Hogy? Amikor nem is engedik próbálkozni. Sokan 2 éves gyerekről írták hogy nem tud pohárból inni. Meg régebben azt láttam, hogy nem engedik egyedül enni a gyereket mert csak pacsál, koszos lesz.

A gyerekek nem hülyék csak kicsik. Persze van amihez érniük kell, de ezeket a dolgokat épp tanulni kéne.


2021. szept. 19. 11:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekem úgy született meg, hogy a kezében volt a pohár és amikor kijött koccintottunk mindannyian. ✌️
2021. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom miért kell azt éreztetni, hogy lenézi bárki azt a gyereket, akinek nem megy! Senki nem nézi le.. az a normális.. Az enyém sok dologban ügyes volt, ebben is, egy éves kora előtt ment neki, de beszélni bezzeg nem beszélt, és szobatiszta is később lett.


Szerintem a 10est azért pontozták le, mert olyat írt, hogy a hajuk belement az ételbe, mint indok, ami könnyen elkerülhető lett volna.


Egyébként az én gyerekem amint ülni tudott, kapta a kádba a műanyag poharat és együtt teáztunk langyos vízzel, ami vékony sugárban csordogált a csapból a fürdőbe, ott töltögette, öntögette, meg alapból jobban ment neki minden finommotorikus dolog, mint mondjuk a rjaazolás, gyöngyfűzés, lyukba dugdosás.. Ettől nem csodagyerek, másban meg jól le volt maradva. Az sem buta, akinek nem megy, főleg mivel nincs köze a mentális képességekhez.


Nem tudom mit kell csodálkozni, a gyerekek különbözőek, van, akinek ez vagy az megy jobban, másnak meg egészen más.

2021. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt nem ezen van a hangsúly. Itt az van, hogy a gyerektől függetlenül az egyik szülő a saját kényelme érdekében nem is hagyja próbálkozni a gyereket (mert koszol meg mert az kell öltöztetni… ) a másik meg hagyja, feltakarit és atoltozteti.

A feltakaritos anyuka azt mondja a nem hagyosnak, hogy lusta vagy és vitának nézed a gyereket, nem is hagyod próbálkozni, de elvarod, hogy megerjen rá


A nemhagyos anyuka meg azt mondja, hogy a h*lye szorosseggu osanya mindent rahagy a gyerekre, okadek a környezete de neki még csak az számít, hogy a kisgyereke mindent megtehessen amihez kedve szottyan.

Plusz amúgy az a tapasztalatom, hogy valamiért ezeket a feltakaritos anyákat le szokták igenytelenezni mert nincs 0-24 kinyalva a lakás, míg a másik oldalt meg azzal vádolják, hogy a gyerek csak nő mellettük mint a gáz amíg ők a lakást fenyesitik. Szóval ez mindenről szól csak nem a gyerekrol. Mondjuk nekem az nem tiszta hogy minek ezt mással megosztani...

2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nem vitának hanem butanak. Bocsi a telom átírta.
2021. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
21:)))
2021. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%
Na,most kell rájönnöm,hogy 4 gyereknél csináltam rosszul.🤷Legalábbis a lepontozásból ítélve Én azokkal érték egyet,és azok táborát erősítem,akik engedik a próbálkozást,de azért a ló....nak is van vége,és ahogy írták mások is nem öltöztették át őket 25x minden ivás után,és nem vakartam a falról a spagettit,mert már 1éves és egyen már egyedül.Soha nem volt semmi gond egyetlen státuszon sem,és mint írtam az óviban már önállóan szépen ettek,ittak.3évesen mentek óviba amúgy.
2021. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem mondta, hogy 1 évesen egyedül kell ennie. Ekkor a kétkanalas módszert alkalmazzuk. Egyik nála a másik annál, aki eteti. Mi a gond ezzel?
2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
16%
Semmi. Én pl egyáltalán SOHA nem etettem a gyerekem. Evett magátol.
2021. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
:)
2021. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyan szülők, akiknek a gyereke szuper tulajdonságokkal van felruházva:))
2021. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!