Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézik sokan butának a...

Miért nézik sokan butának a saját gyereküket? Meg miért fáj ha leeszi, leissza magát?

Figyelt kérdés

Egy csoportban írta ki anyuka hogy az orvos nehezményezte, hogy az 1 éves nem iszik pohárból. Az anyukák 90% leírta hogy az övé sem. Esze ágában nem lenne poharat adni, úgyis csak leönti magát, majd megérik rá. Hogy? Amikor nem is engedik próbálkozni. Sokan 2 éves gyerekről írták hogy nem tud pohárból inni. Meg régebben azt láttam, hogy nem engedik egyedül enni a gyereket mert csak pacsál, koszos lesz.

A gyerekek nem hülyék csak kicsik. Persze van amihez érniük kell, de ezeket a dolgokat épp tanulni kéne.


2021. szept. 19. 11:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
27 semmi gond nincs vele,ha van türelmed,meg időd minden alkalommal összeganézni utána,meg átöltöztetni, illetve havonta falat festeni.Ha van egyéb dolgod is, esetleg másik gyerek is, akkor lehet,hogy nem minden esetben engeded neki az egész konyhát beteríteni finomfőzelékkel.Merthogy azzal a másik kanállal is be fogja téríteni az tuti.Nem vagyunk egyformák,lehet,hogy másnak az jön be, nekem nem.És minden gyerekem megtanult enni,mikor készen állt rá.
2021. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
83%
30-as,mindig is voltak ilyen gyerekek.Megszülettek,és 6nyelven beszéltek.Nem baj, biztos én vagyok a hülye,mert pont lesz ..rom,hogy más hogy csinálja. Én akkor sem adtam rájuk egy nap 10 váltás ruhát,és a berendezésre is vigyáztunk,ettől függetlenül teljesen normálisan fejlődtek.
2021. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
73%

Na, hát én vagyok az ügyeletes szaranya, bevallom, az én gyerekeim viszonylag későn tanultak meg egyedül enni-inni, és ez miattam volt így. Engem egyszerűen az agyvérzés kerülget attól, hogy a gyerek összebasz mindent kajával. Nem vagyok tisztaságmániás, nem azért, csak valamiért ez egy gyenge pontom, hogy teljesen kiakadok, ha mindenhova megy a cucc. Ezért az én gyerekeim bizony jócskán elmúltak 2 évesek, mire elkezdtem hagyni őket próbálkozni, és eleinte azt is csak kevésbé koszoló kajával. Tudom, hogy gáz vagyok, akkor is tudtam, de egyszerűen nem bírtam idegekkel, hogy fél órát pancsolunk a kajában, minden retkes, a gyerekbe meg alig ment valami közben. Olyan csábítóan egyszerű ehhez képest belelapátolni 5 perc alatt az ebédet 😂

Azért oviba mindkettő úgy ment, hogy tudott már enni normálisan.

2021. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó!Nem vagy szaranya.Dettó ez a véleményem,sőt a sok pocsék a ment étel is bosszantotta volna.Nálunk sem ragyog minden,de nem gyalogoltunk bokáig főzelékben.Az enyémek is megtanultak enni,mikor időm,meg türelmem engedte, akkor próbálkoztak,főleg nyáron,de eszembe sem jutott minden nap a-z-ig konyhát sikálni.
2021. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
71%
#33, nem vagy szranya emiatt, én erre írtam, hogy a két korty a szájba, többi mellé, meg a két-három falat a szájba a többi a földre, fejére, az atyaúristenre minden, csak nem érdemi evés és ivás. Ez nekem olyan mint mikor valaki azt mondja szobatiszta a gyerek, de félóránként bilire kell ültetni, mert magától bepisil, vagy nem bírja tartani öt percet sem.
2021. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%
33,35 örülök azért,hogy nem vagyok egyedül.De úgy látom kilógunk a sorból 😂Sebaj!Nem vagytok szar anyák!Vagy ha igen, akkor én is az vagyok!
2021. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
19%
Ti nevezitek magatokat szar anyának, itt senki nem mondott rátok ilyet. Mindenki úgy eteti a gyerekét ahogy akarja. felőlem cumisüvegből is etethetitek 3 évesen is:)
2021. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért van különbség,a cumisüveg,meg a 2éves kora körüli evőeszköz használat között,és a pontozás erősen sugallja hogy szarul csináljuk,de sebaj!Az enyémek jól érzik magukat így is,a csodagyerek,meg had tudjanak 1évesen pohárból inni.
2021. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!