Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pàrom nem akar gyereket...

A pàrom nem akar gyereket ?pedig 5 éve vagyunk együtt, én annyira eltudom képzelni és szeretnék babàt, nem vagyunk elkésve 21 évessek vagyunk már mindegyik osztálytàrsaimnak van egy vagy két gyereke Szerintem egy gyereketfel lehet nevelni nemkifogà

Figyelt kérdés
Babàt akarok de nem akar 😭
2021. okt. 30. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Van saját keresetetek

Saját lakás

Önerő

Bármi ?


21 évesen egy fiú sem akar még gyereket....

2021. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj,de 21 évesen én se akarnék hiába vagyok együtt valakivel 4-5 éve ha túl fiatalok vagyunk, előttünk az egész élet

Hidd el nem fogsz lemaradni semmiről sem ha nem 21 évesen lesz gyerek hanem 28-30


Talán majd még meg is köszönöd,hogy jaj de jó,hogy a 20 éveim nem pelenkás élményekkel van tele hanem élettel kalanddal, kirándulással

2021. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
És szerinted miért van az osztálytársaidnak gyerek ? Mert hülyék,csokk meg a babaváro 10 millió az kell....
2021. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
21 évesen gyereket vállalni olyan, mint este 8kor hazamenni a buliból.
2021. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Tudod hány osztálytársam szült 20-22 évesen, két vagy több gyereket,pasi bekattant 25 évesen,mert rájött,hogy neki ez még nem való,élni akar,ráér 10 év múlva is, válás lett a vége...
2021. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Tudod mit jelent gyermeket vállalni? 0-24 felügyelet, anyagi biztonság,támogatás

Ráérsz te még azzal hidd el

2021. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

21 évesen 2 gyereke az osztálytársaidnak..

Te milyen elmaradott kistérségben élsz, kisebbségiek között? El tudtok tartani 1 fizetésből gyereket, önállóan laktok, vagy a szüleitek nyakára szülnél?

2021. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak legalább van esze, nem akarja elkapkodni. Ha 21 évesen már 5 éve együtt vagytok, akkor ez alighanem az első komoly kapcsolat mindkettőtök életében. Távolról sem biztos hogy együtt maradtok örökre, bár megtörténhet.

Amellett:

- anyagiak biztosítottak egy gyerekhez?

- lakás, biztos munkahely van?

- biztos vagy abban, hogy "eleget éltetek" mindketten, utaztatok, buliztatok, szórakoztatok stb? Egy gyerek csodás dolog, de őrült nagy felelősség is és kb mindent megváltoztat az életetekben. Gyereket nevelni valamivel több, mint hogy van egy cuki babád...

Egyébként meg egyszerű a helyzet: ha te akarsz, ő meg nem - akkor inkább még ne legyen gyereketek. Akkor jöjjön a baba, ha mindketten szeretnétek.

2021. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk most kezdenek el jönni az első osztály babák általános és középsuli szinten is. 28-29 évesek vagyunk, nálam is most jön.

Évfolyamon vagy alattunk ahol tényleg nagyon korán jött 17-22 év között ott sok apuka már a szülést sem várta ki, egyik másik még elbíbelődött a családdal pár hónapig pont azt kivárva, hogy az ő vezetéknevét kapja a gyerek és utána dobbantott.

Persze, arra sincs garancia, hogy az én párom nem szelel el majd így a maga 32 évével de nekem 29 évesen megvan hozzá már mindenem, hogy egyedül is felneveljem.

2021. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

A mi gimis osztályukban volt egy kiskedvenc, mindig osztályelső volt, színötös volt mindenből. Az összes tanár kedvence volt, nagy reményeket fűztek hozzá.


Elment egyetemre, ott felcsinálta 20 évesen valami alja drogos barom, most 22 évesen meg már van 1 éves gyereke, az egyetemet otthagyta, nem tudja még mihez fog kezdeni 😂


Nem biztos kérdező, hogy mások példáját kell követni...

2021. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!