Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pàrom nem akar gyereket...

A pàrom nem akar gyereket ?pedig 5 éve vagyunk együtt, én annyira eltudom képzelni és szeretnék babàt, nem vagyunk elkésve 21 évessek vagyunk már mindegyik osztálytàrsaimnak van egy vagy két gyereke Szerintem egy gyereketfel lehet nevelni nemkifogà

Figyelt kérdés
Babàt akarok de nem akar 😭
2021. okt. 30. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak azért szeretnél, mert az osztálytársaidnak is van (ami elég szomorú)? Ha igen, akkor még nagyon gyerekesen gondolkodsz, nem állsz készen erre. Ráadásul a párod sem akar, gondolom meg van rá az oka (nem úgy álltok anyagilag, még túl fiatal).
2021. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%
kamu provokatív kérdés és még helyesen se tud írni---
2021. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

21 évesen első évemet jártam a fősulin, és csak annak az áltsulis osztálytársnőmnek volt 2 gyereke, aki egy putris svéd családból származott.

Végül 27 évesen szültem, az én gyerekem az egyik legidősebb a osztálytársaim gyerekei közül. A fiúknak most 40 évesen kiscsoportos óvodásak a legidősebb gyerekeik.

Nyugi, túl korai ezen rinyálni.

2021. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a párodnak.
2021. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen gyerek? Jézusom... A párodnak több esze van mint neked az biztos.

Előttetek az élet, ne csesszétek már el. Teljesen igaza van, hogy nem akar, nagyon fiatalok vagytok még, alig êltetek valamit.

Egy gyerek felnevelése rengeteg teherrel jár, mind egyénileg, mint párkapcsolati szempontból, mind pedig anyagilag, rengeteg pénzbe kerül.

Tudsz neki biztosítani normális életszínvonalat, akár egyedül is, ha esetleg a párod otthagy, lelép? Nagyon sok fiatal anyuka marad ám magára a gyerekével.

A gyerekvállalás gyökerestől és végérvényesen megváltoztatja az életed, és ha már bevállaltad, nem gondolhatod meg magad, ha rájössz hogy mégse neked való, felelős vagy érte!

Nagyon gondold meg.

Őszintén szólva a palid helyében nagyon vigyáznék, nehogy kiszúrkodd az óvszert, vagy titokban direkt ne szedd/ használd tovább a fogamzásgátlót, annyira mániákusnak tűnsz, baromira éretlennek, felelőtlennek és meggondolatlannak.

Nőlj fel előbb, teremtsétek meg a körülményeket, ismerjétek meg egymást jobban, és ha még 10 év múlva is együtt vagytok és akarjátok, akkor lehet érdemes belevágni.

És akkor vállalj vele gyereket, ha ő is akarja.

Ha nem akar, de rá van erőltetve, az nem szokott jól elsülni. Vagy megunja a hisztidet, és előbb utóbb elhagy, vagy majd a gyerekkel maradsz egyedül.

2021. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!