Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres anyukák, Ti nem szoktato...

Ikres anyukák, Ti nem szoktatok néha irigyek lenni az 1 gyerekes anyukákra? Főleg logisztikai szempontból, 1 gyereket csak ölbe kapsz és mehetsz, de 2 csecsemővel/kisgyerekkel ez jóval macerásabb.

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Bár nekem nincsenek ikreim, de úgy gondolom, hogy rengeteg szempontból irigylésre méltóak az ikres anyukák :)


Van egy állandó 'társa' a gyerekednek, van kivel játszania, aki szintén gyerek stb.

Persze, rengeteg nehézséggel járhat, ezt nem vitatom, de szerintem nagyon jó lehet ikres anyukának (is) lenni.:)

2021. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nincs igazad, nyilván én is látom benne a szépséget, csak olyan hétköznapi feladatok okoznak nehézséget, amire mások nem is gondolnak. Kívülről minden könnyebb :)
2021. nov. 24. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettes meg többes ikrekkel,egyszerre sétálni menni, meg ölbe venni meg szoptatni macerás.Mindegyik gyerek számnak az ikreknek is,meg az 1 gyermeknek is meg vannak a nehézségei.
2021. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem ikrek, de alig 1 év különbséggel született a 2 nagy. Én imádtam ezt, már el sem tudom képzelni, milyen unalmas lehet 1 db babával. 😅 3 év múlva repetáztunk, ugyanígy 1 év korkülönbséggel, ma sem csinálnám másképp.
2021. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!