Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit engedtél el a házimunkából...

Mit engedtél el a házimunkából? Mit csináltál és hányszor gyerek előtt, és mennyit engedtél el belőle gyerek után?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy nem kell annyira "rápörögni" a házimunkára, ha nem bírod, el kell engedni. De mégis mennyiből kell mennyit elengedni?
2021. dec. 20. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Abszolút semmi házimunkát nem végeztem előtte, úgyhogy csak jött a munka teljes egésze
2021. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindent megcsináltam,csak sokkal lassabban.
2021. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Első 3 hónapban a férjem csinált kb mindent, utána én, de én ahogy nő a gyerek egyre többet takarítok. Nem tudom miért, de még este 11-kor is csak úgy bírok lefeküdni hogy rend és tisztaság van mindenhol. 2 éves
2021. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Semmit.
2021. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
Semmit, 16 honapos. Delelott csak takaritok es van mosogatogep. Szerintem ha 2 gyerek lenne tuti elengednek 1-2 rigolyat illetve ha visszamegyek dolgozni takaritono is lesz persze csodat tole se varhatok.
2021. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Semmit sem engedtem el.
2021. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Gyerek elött minden héten egyszer portörlés volt. Most már nem szokott ez összejönni, van h csak 2-3 hetente jutok el odáig. Azon kívül minden megvan csak lassabban.
2021. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Rendrakás. A téli rucikat sem tudtam előszedni.

Még az ünnepi díszeket sem raktam fel, pedig azt 6-án szoktam felrakni.


A fürdő, konyha rendben van, illetve mindennap fel van mosva a hálónkba (ez régen nem volt).


Nálam annyi bónusz "munka" van, hogy 9-11/12-ig és 15-16/17-ig kutyát sétáltatunk a picúrral, ezek az időszakok kiesnek.

2021. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Mindent elengedtem. Régen nem feküdtem le, amíg nem ragyogott a lakás. Amióta megvannak a gyerekek, sose ragyogott. Na jó egy gyerekkel még úgy ahogy ment, főleg míg kicsi volt, de már akkor is előfordult hogy maradt mosogatnivaló. Azóta hogy két gyerek non-stop itthon, katasztrófa a ház. Most épp altatok, utána már hulla leszek.
2021. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

2 és fél éves a nagy, 3 honapos a pici.

Minden nap főzök, minden nap rend van.

Én semmit nem engedtem el, csak ésszerűbben/elosztva csinálom.

Segítsegem nincs (még a férjem sem)

2021. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!