Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok úgy gyereket, ha...

Vállalnátok úgy gyereket, ha tudnátok nektek kell majd a gyerek körüli feladatok 90%-át elvégezni? Nemcsak amíg pici hanem utána is.

Figyelt kérdés
A párom azt mondta lehet gyerek ha szeretném, de nekem kell róla gondoskodnom, törődnöm vele nagyrészben.
2022. jún. 17. 19:32
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
88 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Igen! Ez általában így szokott lenni, csak a pasik nem szokták előre bejelenteni. Valakinek dolgoznia is kell, munka után meg fáradt az ember. Érthető.
2022. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Inkább szétmennék a párommal, mert méretetül csalódnék, hogy ilyen a hozzaallasa felém illetve a leendő gyerekünk felé.. Kiabrandito és visszataszító.
2022. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Ez is helyzetfüggő. Ha például balesetsebész a férj, akkor nem is várható el, hogy 40 órás ügyeletek és 10 órás műtétek után még a gyerekhez is ugráljon
2022. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Csak akkor, ha nem lenne már más lehetőségem.
2022. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Pár hónapja feltettek ebben a kategóriában egy kérdést az otthonj munkamegosztással kapcsolatban.

Azt írta egy "nő", hogy náluk mindent a férfi csinál, anyjuk helyett is anyja a gyereknek, mert ő akarta a gyereket. 100%-ra lett pontozva.

2022. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Magamnak szülöm a gyereket elsősorban
2022. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, mit vársz egy olyan helyen, ahol nők vannak többségben ? Én nőként ki nem állhatom a nők többségét
2022. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Én csak úgy vállaltam gyereket, hogy előre megmondtam a férjemnek hogy ő is kiveszi a részét a gyereknevelésből. Szerencsére betartja: pelenkázik, fürdet, etet, nehezebb éjszakákon besegít. Nyilván nagyrészt én csinálom ezeket mivel ő dolgozik, de azért ez nem 90%.
2022. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
24%
Ismerek ilyen nőket. Ha Neked nem gond ez, és jól is bírod fizikálisan a megterhelést, akkor miért ne. Egy család lehet úgy is család, mondom a példákat láttam, hogy a nő ellátott mindent a gyerekek körül szinte egyedül, örömét is lelte benne. Míg a férje estig dolgozott.
2022. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Marha faraszto tud lenni (lelkileg is) ha eleted parja biodiszletkent van jelen az eletedben, a nehezsegeidben, a rossz napjaidon, plane ha meg elvezi is latvanyosan az o gyermektelenseggel jaro szabadsagat. Nem, mar nem vallalnek, amiota tudom mivel jar egy gyerek a gyakorlatban. Kiveve ha 38eves vagyok es lassan kifutok az idobol, spermadonornak meg ott van epp a ferj. De h a kapcsolat igy nem mukodokepes, az biztos.
2022. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!