Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik pelenka a legjobb...

Melyik pelenka a legjobb éjszakára?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hónapos és minden reggelre átázik. Kb 6 hónapos korában kezdtünk próbálgatni a pelusokat, tépőzárasról bugyipelenkára. Szinte mindet kipróbáltuk, de az éjszakát egyik sem bírja ki. Méreteket is próbáltam, nagyobbat adtam éjszaka, de az sem volt elég. Napközben nincsenek balesetek, csak éjszaka.

2022. szept. 15. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi sleepy sensitivet használunk,soha nem ázott még át.
2022. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én éjjelre csak tépőzárast adok rá, mert a bugyi pelus mindig átázik. mindegyik.
2022. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Igaz 1 éves lesz a lányom, de mini méretekkel.


Nincs az a pelenka, ami nekünk ne ázott volna át. Próbáltunk kb mindent. A nagyobb méretet is. Mind kevés.


Mi éjjel 2x cserélünk.


Hozzáteszem rengeteget iszik, napi 2 liter elfogy

2022. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen gyerekfüggő. Napközben bármi jó neki, éjszakára csak a Lidl pelusa az ami bírja.
2022. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
DM babylove. Soha nem ázott még át.
2022. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Libero touch vált be egyedül.
2022. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajna mi is ezzel küzdünk, miòta nincs tej èjszaka vizet iszik, na de ha fogzik pl most a leghátsò nagyőrlők jönnek, èjjel megiszik vagy 1,5 decit is, hűsìti az ìnyèt vagy nem is tudom mièrt fogy töbn vìz. Sokszor ázott át, ìgy ha felkelek, kicserèlem neki inkább. Dm es sem bìrja, csak akkor, ha átalussza az èjjelt, akkor az esti tejital után 1x szokott max fèlálomban inni. Most a Lidl-s prèmiumot vettük, nem rossz, de ha iszik többet este nem bìrja ki reggel 8-ig este fèl 9-töl...
2022. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
A bugyipelenka sosem bírja, ezt tapasztaltam, kevesebb is benne a felszívó cucc. Tépőzárassal nem volt gond éjszaka.
2022. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bugyipelenka nappal sem bírja sokáig
2022. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!