Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párotok szeretne gyereket...

Ha a párotok szeretne gyereket, ti még nem, elmondanátok neki a terhességet?

Figyelt kérdés

Védekezés mellett estem teherbe, januárban Ausztriában lesz abortuszom.


Fogalmam sincs, hogy a páromnak elmondjam-e... Most költöznénk majd össze, lassan egy éve vagyunk együtt. Nem akarom bántani ezzel. Ő szeretne akár most rögtön babát, beszélgettünk már erről többször. Tudja az én álláspontomat is erről, hogy én még 2-3 évet várni szeretnék, ESETLEG egy év múlva elkezdhetnénk próbálkozni. Ezzel nem is volt problémája. De más az, ha már terhes vagyok és úgy hátrálok ki úgymond...


2022. dec. 18. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
99%

Ki fog derülni amint vállaltok gyereket, mert megkérdezik hogy első terhesség-e bizonyos vércsoport esetén, illetve benne lesz a leleteid között is.

Elég, ha csak valaki utal rá a kórházban és lebuksz.


A leghelyesebb ha elmondod, de vállald a kockázatot hogy szakít.

2022. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Miért szakítana?
2022. dec. 18. 12:20
 3/74 anonim ***** válasza:
100%

Mert megesik. Nem ismerem, nem ismerem az értékrendjét, nem tudom mennyire triggereli az abortusz téma.


Sajnos benne van a pakliban, hogy egy abortuszt nem él túl egy kapcsolat. Lehet nem azonnal, de tud mérgező ereje lenni. Ezt bele kell kallkulálni, viszont ha komolyan gondolod, egy hazugság is megmérgezi, ha lebuksz pedig fixen bajt okoz.

2022. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 babyboom567 ***** válasza:
99%
Ez nagyon durva hazugság, így kezdeni egy közös életet.
2022. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
99%

Komolyan egy ekkora volumenű dologban hazudni akarsz neki?

Nem zavarna, hogy bearnyékolná az egész kapcsolatot?

És mégis hogy titkolod el a bécsi utat? Meddig maradsz kint és hol? Hogy tartod be a 6 hét no szexet? Ebben mind hazudni akarsz? Vagy van, aki fedezzen? Mire jó ez??

2022. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Miért merül fel benned, hogy ebben hazudj a párodnak? Te mit szólnál ha ő is hasonló horderejű dolgokat hallgatna el előled, csak mert "nem akar bántani"?

Amúgy igaza van az elsőnek, ha majd tervezetten esnél teherbe, akkor is minden papírodon meg a kiskönyvedben is benne lesz, hogy volt már abortuszod. Elég csúnya bukta lenne ha véletlen így tudná meg.

2022. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

Őt védeném ezzel, nem akarom, hogy rosszul érintse.

Én olyan vagyok, hogyha valami rossz történik, vagy zavaró tényező van, azt "elraktározom magamban" és utána nem gondolok többet rá, nem befolyásolja az életemet. Olyan, mintha meg sem történt volna. Rengeteg mindennel vagyok így.


Gyakran szoktam utazgatni, nem csak vele, hanem anyukámmal, barátnőkkel is. Nem tűnne fel neki, hogy 2-3 napot elmentünk valamerre.

A 6 hét szextilalomnak utánanézek, nekem rövidebb időt mondtak erre. De pl. felfázás, másfajta nőgyógyászati probléma stb. Nem tudom, nem terveztem meg mindent egyelőre.

2022. dec. 18. 12:33
 8/74 A kérdező kommentje:

Te mit szólnál ha ő is hasonló horderejű dolgokat hallgatna el előled, csak mert "nem akar bántani"?


Az az igazság, hogy nem zavarna, ha engem védve tenné.



Mivel külföldön lesz maga a beavatkozás, nem tudom, hogy pl. az EESZT-ben lesz-e nyoma.

2022. dec. 18. 12:35
 9/74 anonim ***** válasza:
89%

Őt védeném ezzel


Hogy mekkora gerinctelen némber vagy...

2022. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves, segítő válaszodat!
2022. dec. 18. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!