Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenképp rossz, ha idősebben...

Mindenképp rossz, ha idősebben vállalunk gyermeket?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek idősebb korában lett gyermeke? Akár férfi, akár nő? Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mennyire hátrányos? Van egy 10 éves kisfiam, 40 vagyok. A párom 50 éves, neki nincs gyermeke, de mind a ketten benne lennénk egy babában, persze megfelelő vizsgálatok után. Mennyire nézik ki az embert ennyi idősen ha gyermeket vállal? Nagyon gáz lenne? Vagy ne foglalkozzak más véleményével?

2023. márc. 13. 14:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

#17! Jaj, ne is mondd! Az a kedvencem, amikor azzal érvelnek a késői gyermekvállalás ellen, hogy csúfolni fogják az osztálytársai 🤦🏽‍♀️

Hát, bakker, a csapból is az érzékenyítés folyik. Nem szabad csúfolni Julikát, mert az apukája is nő, Sanyikát, mert az anyja is férfi, Rozikát, akinek félanalfabéta az anyja, Vilit, mert az ő anyukájának nincs lába, Marikát, akinek csak beteg az alkesz apja, de az tök normális, hogy Tomikát csúfolják, mert 5 évvel idősebb az anyukája, mint Gézukáé🙄 Te vagy a köcsög, mert ilyen szörnyű helyzetbe hoztad a gyereked. Mellesleg erről a gyerekeknek fogalmuk sincs. Nekik ránézésre mindenki öreg, aki elmúlt már 25, a valós életkorát meg a saját szüleiknek se tudják. Mire annyi idősek, hogy képben vannak, elsüllyednék, ha a gyerekem ilyenekkel csúfolódna.

2023. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Én 35 vagyok, szüleim 55 évesek. Aktív, laza, fiatalos emberek. Néha hitték már azt, hogy az unoka az ő gyerekük (most 6). Megmondom őszintén szerintem az, hogy nekik lenne egy 8-10 éves gyerekük, hát… anyám vagy 3-4 éve ki van a klimaxtól, szar a vérnyomása, apámnak állandóan beáll a dereka, ha azt nézem, hogy még öregednek és akkor vesződnének egy kamasszal… 40-45 évesen semmi bajuk nem volt nekik se.
2023. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%
Azért mikor az embernek már olvasó szemüveg kell, meg ősz a feje, az egy elég jó indikátora annak, hogy milyen életszakaszban is van. Persze, persze, mindenkinek jár gyerek, de na.
2023. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%
Iszonyú felelőtlenség és önzőség 50 évesen gyereket vállalni.
2023. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#19: Látom sikerült megragadni a lényeget...
2023. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!