Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiőr, légzésfigyelő és...

Bébiőr, légzésfigyelő és babamérleg kölcsönzése olcsón? Valaki ismer ilyet?

Figyelt kérdés
Állandóan azt szajkózta a védőnő, meg sok kismama is, hogy, ne vegyünk, béreljünk. Állítólag pár száz forintért/hó lehetséges bérelni. Érdekes, mert kb.25 helyet már megnéztem, s 2000/hó alatt nem is találtam ajánlatot bérlésre, plusz sok helyen kauciót kérnek. Ezzel nem vagyok beljebb, mert 10-12 hónap alatt kifizetem ugyanazt az árat, mintha vennék egy új, garanciás készüléket. Tud valaki olcsón ajánlani olyan helyet, ahol lehet bérleni? Max.500-1000/hó összegig éri meg bérelni, a felett megveszem inkább. Mikor persze rákérdezek az okosoknál, hogy na hol van pár száz forintért, akkor senki nem tudja hirtelen, ezért kérek tapasztalati tanácsot. Mert gyanítom sok évvel ezelőtt volt pár száz forint a bérlés...
2023. jún. 4. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem bérelni, de Zero Waste csoportokban, helyi cserebere csoportokban sokszor lehet hozzájutni ilyesmihez olyanoktól, akiknek már nagyobb a gyerekük, és már nem kell nekik.
2023. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk csak pénzért adnak mindent, ráadásul majdnem ugyanannyiért, mint egy újat. :)
2023. jún. 6. 09:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!