Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiőr, légzésfigyelő és...

Bébiőr, légzésfigyelő és babamérleg kölcsönzése olcsón? Valaki ismer ilyet?

Figyelt kérdés
Állandóan azt szajkózta a védőnő, meg sok kismama is, hogy, ne vegyünk, béreljünk. Állítólag pár száz forintért/hó lehetséges bérelni. Érdekes, mert kb.25 helyet már megnéztem, s 2000/hó alatt nem is találtam ajánlatot bérlésre, plusz sok helyen kauciót kérnek. Ezzel nem vagyok beljebb, mert 10-12 hónap alatt kifizetem ugyanazt az árat, mintha vennék egy új, garanciás készüléket. Tud valaki olcsón ajánlani olyan helyet, ahol lehet bérleni? Max.500-1000/hó összegig éri meg bérelni, a felett megveszem inkább. Mikor persze rákérdezek az okosoknál, hogy na hol van pár száz forintért, akkor senki nem tudja hirtelen, ezért kérek tapasztalati tanácsot. Mert gyanítom sok évvel ezelőtt volt pár száz forint a bérlés...
2023. jún. 4. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.találsz annyiért bérlést.én pl 5 rzerért vettem brendon babamérleget..bérlés áráert veszel egy használtat .. egyébként a védőnőknép szokott olcsó bérlés lennj ami kb 2500ft /db :D XD
2023. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtettem, hogy ez van.
2023. jún. 4. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Merleg berleset meg ugy-ahogy megertem, mi pl az elso 2 hetben mertuk a gyereket ketszer, aztan ennyi volt. A havi statuszon megmerik ugyis. Persze ez egy egeszseges babara vonatkozik, nalunk nem volt sargasag, nem volt koraszules, tejem sok volt, szoval nem aggodtam a sulyan.


Na de a tobbi cuccot jo esetben eleg sokaig hasznalod, szerintem inkabb megeri megvenni. Bar nalunk a legzesfigyelo is vakvagany volt, egy percet nem volt hajlando aludni a kisagyban, pedig nagyon probalkoztam…de azt szerencsere ajandekba kaptuk, nem vettuk 😂

2023. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bébiőrt és légzésfigyelőt nem éri meg bérelni az biztos, mert ezeket azért használja az ember lánya egy ideig és pár hónap alatt tényleg összejön egy új ára.

A mérleg talán azért más, mert lehet nem használnád 1-2 hónapnál tovább. Viszont így is érdemes lehet inkább használtan venni de az új ára se olyan vészes.


Ja meg ha megveszed, el tudod adni ha nem használod, a pénz egy része még vissza is jön, így meg végképp nincs értelme bérelni semmit.

2023. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Magam is erre jutottam, hogy ennyiért nem bérlek, hanem akkor veszek. Újonnan babamérleg ingyenes szállítással már 5900ert van. Légzésfigyelő és bebior pedig 23-25-ert/db szintén van. Cukik vagytok tényleg. Viszont arra lennék kíváncsi inkább, hogy ki mennyiért tud legolcsóbban bérlést és hol, mert én 2000/hó alatt nem láttam.
2023. jún. 4. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg szerintem is totál felesleges, mi sosem használtunk, de légzésfigyelőt is jobban megéri megvenni.
2023. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mérleget szerezhetsz facebook ingyen vagy cserecsoportban olcsóbban vagy ugye ingyen.
2023. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a napokban vettem 12 ezerért snuza hero pelusra csiptethető légzésfigyelőt a market-en. Nagyon jó vétel volt szerintem, mert újonnan kb 35 ezer. Érdemes ezeket marketről venni
2023. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél pl marketplace használtan , vagy akár ingyen elvihetot is találhatsz.
2023. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Légzésfigyelőt semmiképpen nem szeretnék használtan venni, nehogy pont nálam ne működjön jól. Ezzel nem akarok játszani. A bébiőr még oké is lenne, de vicc, amit az anyukák is csinálnak. Én értem, hogy alig használtak egyes cuccokat, pl.egy bébiőrt. De ha újonnan 25 ezer garanciával, akkor ne 22ért árulja már használtan. 3. Hónapja bújom az ilyen hirdetéseket, S nem találtam egy olyat se, ami pl.fél áron adta volna, amire azt mondom oké. Nyilván az ország másik felén lehet van, de nekem olyan kell,ami helyben van, hogy ki is tudjam próbálni, mielőtt megveszem. Itt meg használtan van, aki drágábban adja, mint újonnan. Pont két hete volt képzeljétek, hogy két olyan hirdetést is találtam, ahol drágábban adták, mint az újat (nem akcióban). Az egyik egy emagos babahordozó volt, ami emagon ingyenes szallítással 3960 Ft (nem akciós, máshol is kb ez az ára) azt használtan 8000ért adta. Meg egy bébiőrt, ami alapból 35… ő használtan 45ért hirdette....így nem lehet, gáz. Babamérleg a legkevesebb dolog. Egyet én is kaptam ajándekba. Abban anno benne hagyták az elemet. Ki lett takaritva de hol bekapcsol, hol nem. 5 üzletben voltam, hogy nézzék már meg. Mindenhol azt mondták dobjam ki, nem vállalnak már javítást, mert többe van az alkatrész és a munkadíj, mint egy új mérleg. Igaz nem ilyen típus, de 6000ert van már új ingyen szállítással. Szóval vicc ez a világ tényleg..köszönök mindent. Úgy döntöttem veszek újat mindenből.
2023. jún. 4. 22:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!