Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha nincs bevásárlókocsi...

Baj, ha nincs bevásárlókocsi huzat?

Figyelt kérdés

Hanem egy nagy textilt rakok pl alá?

Szökőévente egyszer viszem így magammal, akkor is ha muszáj, emiatt nem vennék.


2023. júl. 23. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Újabb hóbort amire költhet a szülő mert ez a "menő". Sose használtam ilyet, nem is törölgettem a kocsit soha.
2023. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez max csak annak éri meg, aki sűrűn jár a gyerekkel boltba. De úgy is felesleges, pénzkidobás.
2023. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig a gyerekkel járok vásárolni, van huzatunk. Én varrtam itthoni maradék anyagból, nem egy nagy cucc.

A kislányom utálja a babakocsit, a bevásárló kocsiban elnézelődik amióta tud ülni, így én konkrétan azon agyaltam sokáig, hogy lenyúlok egy bevásárlókocsit és azzal megyünk sétálni is, akkora megváltás volt. :D

Nem a trend miatt varrtam és használjuk ma is mindig (14 hónapos), hanem mert én így érzem higénikusnak és kész. Nyilván felnő jobb esetben enélkül is egy gyerek és ha havi egyszer mennénk vásárolni én is inkább csak letörölném a bevásárló kocsit, de az én lelkemnek jelen helyzetben így jó. Nem hiszem, hogy túl kellene magyarázni. Majd ha a lelkem azt mondja már amúgy is annyi koszt összeszed-megesz, hogy tök mindegy, akkor elhagyjuk.

2023. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
nem kell, nem lett még bajuk. Esetleg a fogantyút letörlöd, mivel te is azt fogod, meg a gyerek is, de ennyi elég sztem.
2023. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hàt ezek nagyon hülyèn néznek ki. És szerencsétlen gyereknek véletlenül se legyen immunrendszere
2023. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%

15 nekem az a kedvencem amikor kint a játszótéren anyuka szalad fertőtleníteni a gyerek kezét minden egyes percben.

Minek megy akkor ki vele,ha ennyire fél?maradjon a lakásban akkor és fújja csak a sanytolt percenként 🤣

Kérdező,a huzat teljesen felesleges .Át lehet törölni azt a kocsit,viszont ha a gyerek kezébe adsz valamit a boltban,legyél vele tisztában,hogy előtted esetleg 100 ember fogdosta össze ki tudja milyen kézzel.

2023. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!