Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha nincs bevásárlókocsi...

Baj, ha nincs bevásárlókocsi huzat?

Figyelt kérdés

Hanem egy nagy textilt rakok pl alá?

Szökőévente egyszer viszem így magammal, akkor is ha muszáj, emiatt nem vennék.


2023. júl. 23. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ilyesmiröl még nem is hallottam! A gyereket mindenféle huzat nélkül lehet beletenni
2023. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk soha nem is volt,és még alájuk sem tettem semmit.Popsitörlővel letöröltem előtte az ülőkét,meg a fogókát(azt egyébként világ életemben így csináltam gyerek nélkül is)és ennyi.Amióta volt a covid,és elkezdték gyártani orrba-szájba,azóta meg van nálam sprays fertőtlenítő,azzal fújom le,és annyi.
2023. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én sem a bacik miatt kérdem, csak nem tudom mi a "trendi", mert olyanokat olvasok néha, hogy csak lesek, mire nem figyelnek oda az emberek.

Majd én is letörlöm akkor.

2023. júl. 23. 16:01
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Láttam már ilyet, eszembe sem jut venni. Minek?

Covid alatt a férjem töröltette lelkesen dettollal meg mivel, én indokolatlannak tartom. Ennyit elbír az emberi szervezet.

2023. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk van,mert nyáron van hogy odatapad a gyerek a nagy melegben.telen meg rohadt hideg a fém.
2023. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasznalunk olyat.

15 honapos a fiam.eleinte harapta a kocsit,ki is vettem ot belole,de most mar siman elvan benne mindenféle huzat nelkul

2023. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már 10 a legkisebb is, de soha nem raktunk bele semmit és nem is törölgettük. Mindenki túlélte. 15 éve még nem is volt a köztudatban a huzat, utána kezdett bejönni, de mivel egy gyerekemmel már sikeresen letudtuk a babakort nélküle, hát a többedikre sem estem túlzásokba. :)
2023. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5 és 3 éves gyerekeimnél sosem használtunk ilyet. Kb 2 éves korukig törölgettem, de ahogy a gyerek a higiéniára figyelnek, nagyjából mindegy is.
2023. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem használtam ilyesmit, pedig 3 gyermekem van. Totál feleslegesnek tartom.
2023. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Sosem használtam, eleve gyerek nélkül jártam mindig vasarolni.
2023. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!