Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szereti senki a...

Miért nem szereti senki a kisbabámat? Nagyon fáj a szívem miatta.

Figyelt kérdés
A gyerekeim között több mint nyolc év korkülönbség van. A kicsi is tervezett gyerek volt. Most 6 hónapos. Sajnos azt vettem észre hogy se az egyik se a másik mama papa nem szeretik. Kijelentették hogy ők nem fognak rá vigyázni. Anyukám is csak akkor ha tényleg muszáj. Hozzáteszem hogy sosem kértem hogy vigyázzanak rá. A nagyobbik bármikor mehet bármelyik nagyszulohoz. Ajnarozzak didelgetik, megkap mindent. A kicsi semmit. Egyszer kértem segítséget amikor a 6 hetes vizsgálatra mentem vissza.
2023. aug. 23. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az apjuk?
2023. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez lett volna a kérdésem:

Apuka ugyanaz?

A nagy milyen nemű? És a kicsi?

A nagyra mennyit vigyáztak a nagyszülők?

2023. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Apjuk egy. A gyerekek egyneműek. A nagyra sem vigyáztak túl sokat. Néha az ovodabol elhozták amikor úgy volt a beosztasunk hogy nem értünk oda érte. Az is kb kétszer fél óra volt egy évben. Most úgy adják elő mindha állandóan ott lett volna velük és ők ezt a kicsivel nem vállalják. Mondtam is hogy ahogy eddig megoldottuk eztán is meg fogjuk tudni oldani. Boltba postára orvoshoz is két gyerekkel járok.
2023. aug. 23. 19:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ha a gyerek nagyobb lesz, ez változik. Idősebbek,mint 8 éve lehet fárasztó nekik a kicsi. De a legnagyszerűbb lenne megkérdezni. Talán nekik ez fel sem tűnik.
2023. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kicsit nem szeretik, egyszerűen nem akarnak feladatot vele. A nagy már kevésbé igényel odafigyelést, ezért őt szívesebben fogadják. A kicsi is megnő majd és az talán változtat ezen.
2023. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg öregedtek azóta, 8 év sok idő.

A nagyra már nem úgy kell vigyázni mint egy kicsire.

Azért ezt jó lenne helyre tenni mire a kicsi is felfogja az egészet.

2023. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Minden képen megfogom velük ezt beszélni. Csak az benne a pláne hogy meg sem kértük őket, hogy segítsenek. Felhozodik a bölcsőde óvoda és azonnal mondják.
2023. aug. 23. 20:03
 8/17 A kérdező kommentje:
Félek hogy emiatt a gyerek között konfliktus lesz. Ezt pedig nem fogom megvárni vagy mind a kettő vagy egyik sem.
2023. aug. 23. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Értem. Akkor lehet azért mert kicsi meg és sokkal többet kell vele foglalkozni.

Abban igazad van hogy vagy mind2 vagy egyik sem mert abból csak a civakodas lesz.

#2 voltam

2023. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a "vagy mindkettő, vagy egyik sem" nem hoz eredményt. Szerinted a kicsid nem fogja észrevenni, hogy ő rájuk van tukmálva? A nagyobb pedig nem tehet róla, hogy a kicsit nem szeretik. Essen el emiatt attól a figyelemtől, amit megszokott? Az meg neki lenne nagyon fájó.

Teljesen megértelek, mert egyik oldalról nálunk is ez van. A kisebb nem kell, mellőzve van, pedig semmi ésszerű oka nincs.

Úgyhogy sokat gondolkodtam már ezen. Mindenképp érezni fogják a gyerekek, ezen változtatni nem tudsz.

2023. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!