Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen számotokra az...

Anyukák, milyen számotokra az anyaság?

Figyelt kérdés
Ez valójában jó vagy rossz dolog, vagy inkább csak attól függ, ki hogyan éli meg?
2023. szept. 2. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Számomra a legjobb dolog eddigi életemben.
2023. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
2023. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Csodálatos! Azért nem látsz sehol egy darab anyát sem, akiről akár csak minimális öröm, boldogság sugározna. Mind kiégett, ideges, türelmetlen.
2023. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó akkor rossz társasagban mozogsz..
2023. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Sok hülyeséget csináltam anno, de a gyerekvállalás az amivel véglegesen tönkretettem az életemet, szóval szr, nagyon szr
2023. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#3

Hát nem tudom te milyen közösségben élsz, de én pont az ellenkezőjét látom. 😃

2023. szept. 2. 18:26
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Csodálatos-kihívásokkal teli- fárasztó.

Nem is tudom pontosan megfogalmazni.

Felemelő érzés ennyire szeretni valakiket, feltétel nélkül, érdek nélkül.

És annyira boldoggá tesz hogy engem is szeretnek.

2023. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

A legrosszabb és a legjobb dolog.


Rossz, mert hatalmas felelősség, rengeteg aggódás, energia, pénz.


De a jó oldala csodás lehet, de csak ha van benned empátia és türelem. Anélkül nem lesz túl örömteli.


Különösen élvezetes gyereket nevelni ha érdekel a pszichológia, a biológia, a társadalomismeret.


Na meg persze az önismeret. A gyerek egy tükör, amiben megismered magad. Elfogadásra és feltétel nélküli szeretetre tanít.

2023. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerre a legrosszabb/legnehezebb és legcsodálatosabb dolog a világon. Vannak rohadt nehéz időszakok. Van amikor megbánod... Hogy a következő percben meg hálát adj érte, hogy vannak. Az anyaságban minden érzés benne van
2023. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"De a jó oldala csodás lehet, de csak ha van benned empátia és türelem. Anélkül nem lesz túl örömteli."


Igen, de én azt tapasztalom, hogy azért a legtöbb anyukában azért ez a kettő megvan, mert például a múltkor volt egy kérdés, hogy miért vállal az ember több gyereket, (ezt kérdezte az illető) és volt, aki azt válaszolta, hogy azért mert egy gyerek annyi örömet és szeretetet okoz, hogy azt szerette volna többször átélni.


Viszont én csak azt nem értem, hogy a legtöbben élvezik és szeretik az anyaságot, vagy inkább anyaként boldogok, de van egy réteg, aki meg csak a rosszat mondja vagy írja róla, hogy az anyaság csak szopás, meg szar, meg lélekölő, és valahogy azok akik ezt mondják nem látják/találják meg a szép oldalát.

2023. szept. 2. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!