Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen számotokra az...

Anyukák, milyen számotokra az anyaság?

Figyelt kérdés
Ez valójában jó vagy rossz dolog, vagy inkább csak attól függ, ki hogyan éli meg?
2023. szept. 2. 18:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ezeket (mármint a rossz szavakat) inkább a gyerekellenes, gyerektelen övezet szokta mondani, de azért anyukáktól is olvastam már néhány furcsa véleményt.
2023. szept. 2. 18:56
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Jó!
2023. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
#11. Igen, neked láthatóan furcsa vélemény fétised van. Valahogy minden kérdésednél feljön, hogy ovastál ilyen véleményeket.😉
2023. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Ha valóban egy anyukától ezt hallod, akkor ott BENNE van a hiba. Vele van baj, ő csinálja rosszul, ezert nem is érzi magát jól a szerepben.

Az meg h olvasod?

Hát tudod hogy van. Messziről jött embert azt mond amit akar!


Itt is írják hogy milyen rossz stb. A 98% ezeknek a válaszolóknak, nem szülő!

A maradék pedig tényleg elront valamit ha csak a rosszat látja, éli át az anyaságban

2023. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Hát például egy anyuka írta, hogy minek gyerek, úgyis csak a gond van vele, és ő maga is megbánta hogy szült.

2023. szept. 2. 20:14
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy végtelen hullámvasút a totális boldogság és a totális agyf.sz között. 😄
2023. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

Az biztos, hogy ahhoz hogy élvezni tudd az anyaságot a körülményeidnek is jónak kell lenni. Nehéz élvezni bármit ha mondjuk a férjed iszik, bánt, vagy szimplán egy lusta, semmirekellő, vagy ha állandóan aggódni kell az anyagiak miatt. Nehéz élvezni ha nem támogat senki, a család csak stresszel, a barátok elfordulnak..


Akik megbánták, vagy nagyon negatívan állnak hozzá ott biztos hogy a legtöbb esetben van sok más dolog is a háttérben.

2023. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem különösebben élvezem eddig. Inkább folyamatos küzdelem és lemondás, aggódás, fájdalom egyelőre. Szeretem a gyerekem, tényleg mindent megteszek érte,de közben sorvadok el mindenféle értelemben. Teljes önfeladás úgy hogy nem ez a célom és nem tekintem egészségesnek. Tudom hogy anyának is kell az énidő hogy jó legyen, de mégsem sikerül megoldanom. Abban igaza van az utolsónak hogy a körülmények is sokat számítanak. Nem vagyok türelmes ember, az biztos. Most tanulom. Szerintem nekem nem való ez, de mostmár mindent bele kell adnom, mert a gyerekemnek én vagyok az egyetlen anyja, szóval jól kell csináljam. De élvezni eddig nem tudom.
2023. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#16

Pontosan, ezt jól leírtad! :)

2023. szept. 2. 20:46
 20/22 A kérdező kommentje:

#17

Persze, ezért sem szeretnék ítélkezni, hogy rögtön letámadjam azt, aki esetleg ténylegesen megbánta, mert annak biztosan van oka, háttere.


Nyilván egy egészséges, tündéri gyerek is rendesen kiveszi az energiát a szülőkből, de ettől függetlenül nagyon sokan élvezik az anyaságot, és akkor is imádja valaki a gyerekét, ha éppen a 30. hisztit nyomja le a buszon vagy a villamoson.

2023. szept. 2. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!