Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítségkérés kisgyermekes...

Segítségkérés kisgyermekes anyukáktól?

Figyelt kérdés

Kedves Kismamák!


Látogatóba szeretnék menni egy háromgyermekes anyukához(családhoz), ahol 3 kislány van, a legidősebb, 5 éves, a középső 3 éves, a legkisebb 5 hónapos.

Távoli rokonként látogatom meg őket, tehát nem vagyunk napi kapcsolatban.

Praktikus ajándékként valamilyen vásárlási utalványt szeretnék vinni, hisz 3 gyermek után szerintem már mindenük megvan.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen utalvány az amit a legjobban ki tudnának használni, aminek pl. ti a legjobban örülnétek, a leghasznosabbnak találnátok. (Én azért nem egy Tesco-ra vagy Lidl-re gondoltam, ahol elkölti egy sima bevásárlásnál, hanem ahol valóban a gyerekeknek vehet belőle valamit, de várom a véleményeteket.)

Egy Budapesthez nagyon közeli kisvárosról van szó.


2023. szept. 13. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg ôt, minek örülne, és vesd fel õtletként, amiket itt leìrtál.

Èn szemèly szerint lidl-ös utalvànynak örülnék ezek közül legjobban. Brendonban sose vásároltam, drogériákban nagyon ritkán. Lidl saját márkás pelus vált be, és a saját márkás piperecuccaik.

2023. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Dm ajándékutalányra szavazok! Nagyon jó, lehet ott akár cumit cumisüveget veni pelenkát, babaételt, bármit! Én mindent ott veszek a tápszeren kívül.
2023. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%

Mi pl 1 üveg bebiételt nem vettünk soha. Se cumink, se cumisüvegünk nem volt.

A dm-rossmanis pelustól kiütésesek lettek.


2 gyereket felneveltem úgy,hogy sosem jártam drogériában.

2023. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Hogy melyik üzletbe vegyél? Nézd meg térképen mi van a közelükbe
2023. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
Vigyél gyerekeknek pár játékot is azért.
2023. szept. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!