Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítségkérés? Ki mit tenne a...

Segítségkérés? Ki mit tenne a helyemben? Hogyan döntsek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a kérdés nem teljesen idevaló,de gyerekekhez kapcsolódik...1 éves gyerek mellett dolgozom a saját vállalkozásomban amióta megszültem folyamatosan,a vállalkozáson belül is gyermekekkel foglalkozunk,van 4 alkalmazottam,családi napközi,játszóház,különböző programok kicsiknek.én gyakorlatban nem dolgozom.sajnos nem keresek vele sokat,sőt most 2 hónapja itthonról tettem be a pénzt,mert túl sok lett a kiadás...a fő kérdés az,hogy maradjak itthon és ne csináljak semmit" vagy még próbáljam és öljek bele erőt energiát pénzt?már egy jó éve csinálom....nem szeretném feladni,de így sem jó.nem vagyok egy otthon ülő tipus,de így meg inkább itthon ülök a 70.000ft-os gyedemmel....de ha megszüntetem mi lesz a munkám?rengeteg kérdés kavarog bennem...nagyon becsületesen,és nagyon odaadóan csinálom....valószínű ez a baj,túl jó főnök vagyok,,,,mindenkinek jó,,,csak nekem nem!köszönöm a segítséget!
2011. márc. 21. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Kevés gyerek jár?
2011. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A gyed után jön a gyes, az jóval kevesebb lesz... Inkább próbálj meg rájönni, hogy lehetne gazdaságosabb a vállalkozásod. Lehet, ha te is beszállnál, elé lenne 3 alkalmazott, vagy több gyerek kéne, vagy kevesebb kiadás. Veszteségesen nyilván nem éri meg csinálni, úgy, h Te teszed be a pénzt... Esetleg nézz szét, tudsz-e valamilyen állami/Eu támogatáshoz jutni pályázatokkal.

Merre van ez az ovi? Van elég kisgyerek?


Sok sikert!

2011. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

TELE VAGYOK GYEREKKEL


DE SAJNOS A TÖRVÉNY AZT ÍRJA:7 gyerek 2 alkalmazott,másik 7 gyerek még 2 alkalmazott.ez 4,8 órás ember bejelentve...+++

TÖBB GYEREKET NEM LEHET FELVENNI:-((((

2011. márc. 21. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A könyvelő nem tud segíteni, hogy esetleg valamelyik kiadásból lefaragjatok? Ja, és neked is papíron ott kellene lenned, az -1 főt jelentene. Más hogy csinálja? Szimatolj körbe!
2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, te nagyon becsületes vagy. Amit leírtál a kommentedben, a 7 gyerek-2 alkalmazott, megvilágosított bennem egy dolgot amit eddig nem tudtam. A szomszédunkban is működik egy családi napközi, oda is rengeteg gyerek jár. Egy ismerőstől tudom, hogy ott a legtöbb gyerek feketén jár, eddig nem tudtam hogy erre miért van szükség, de mostmár értem. Ezt csak azért írtam le, mert szerintem nagyon sokan így csinálják, mert másképpen tényleg nem lehetne megélni belőle. És látod, még a szülőkkel meg lehet ezt beszélni.
2011. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!