Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne gyerekem változna a...

Ha lenne gyerekem változna a hozzáállásom ?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok. És lehet ez fura egy nőtől de nem szeretem a gyerekeket. De a férjem szeretne és mindig azt mondja hogyha lenne gyerekem azt szeretném.

Nem bírom el viselni ha egy kölyök sír, hisztizik vagy nyavajog. Soha se volt gyerek a kezemben. Azt se tudom hogy kell pelenkázni. És kétlem hogy jó anya lennék, de a párom nagyon szeretne egy babát.


2023. szept. 17. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne szülj.
2023. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de ha tisztában voltál eddig is, hogy nem akarsz gyereket akkor miért mentél hozzá olyanhoz aki viszont szeretne?


Ne. Ne szülj semmilyen elvárásból, csak is akkor ha te magad vágysz rá.


Amúgy meg válni, hagyni a másikat, hogy boldog legyen és megtalálja azt aki viszont szeretne gyereket.

2023. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt ne legyen ha nem akarsz, másrészt ismerek olyat aki kimondottan gyerek ellenes volt a sajátját viszont imádja.

Mindenesetre meg kell beszélned ezt a dolgot a férjeddel

2023. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Vagy igen , vagy nem. Sajnos ezt nem lehet tudni előre. Mióta vagytok együtt ? Volt már szó róla korábban, hogy ő szeretne e majd és te hogy állsz ehhez a kérdéshez?
2023. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Inkább ne próbáld ki.

Ha nem fogod szeretni a gyereked,az egy életre nyomot fog benne hagyni.

2023. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet előre tudni!! Ne kísérletezz életekkel
2023. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Ha csak a babákkal van bajod, akkor van lehetőség nagyobb gyereket örökbe fogadni. Mi beszéltünk erről a férjemmel, most két éves lett a fiunk és azt mondja, a következőt kétévesen szüljem meg, ha lehetséges :-) Neki fokozatosan egyre könnyebb lett, ahogy nőtt és okosodott a fiunk. Úgyhogy nálunk is fölmerült az örökbefogadás emiatt.


De ha egyáltalán nem tudsz vagy nem akarsz ráhangolódni a gyerekekre, akkor semmiképp ne vállaljatok gyereket. Nem érdemes megkockáztatni. Ebben az esetben nagyon fontos, hogy ezt világosan és egyértelműen mondd el a férjednek.

2023. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak a kicsikkel van bajom a 4 éves unokahúgomat imádom akár több napon keresztül is szoktam rá vigyázni. Egyébként eddig a párom se akart gyereket de 1 éve el kezdte őt foglalkoztatni hogy milyen jó lenne ha lenne egy babája.
2023. szept. 17. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Ezt csak te tudhatod.

Engem is rettenetesen idegesítenek a kisgyerekek ( olyan 8-10 éves kor alattiak), menekülök előlük.

De tudtam, hogy akatok sajátot. Őt imádom az első perctől, soha nem idegsített a sírása stb.

2023. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Én is hasonlóan voltam, mint a 9es. Nem szívesen voltam együtt kisgyerekkel, babakkal. Idegesítettek es untattak. Szép lassan viszont kialakult bennem az érzés, hogy ennek ellenére szeretnék egy sajátot. Miután megszületett az első pillanattól kezdve imádom őt es tudtam hozzá kötődni.


Más gyereke azért még mindig tud idegesíteni :D.


Az biztos, hogy érezni fogod azt, ha erre már megertel (nalunk 38 évesen történt meg ez)

2023. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!