Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik egynél több gyereket...

Akik egynél több gyereket szülnek azok imádják az anyaságot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem feltétlenül.

Nekem 2 van és utálom

2023. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De akkor miért lett több?

Persze akinél becsúszik az más, az persze érthető h ha nem élvezi annyira az egészet, akkor is megtartja a kis életet.

2023. okt. 29. 11:57
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nagyon.
2023. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Jó esetben eleve azért szüli valaki az elsőt is már, mert szeretne anya lenni. Aztán persze rájön, hogy nem minden pillanata csupa csillogás, de ha egy gyerekkel nem talál benne semmi élvezetet, az is probléma.
2023. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Szeretem a gyerekeimet, de azért az "imádni" nagyon erőteljes kifejezés. Nehéz, a nagyobbik gyerek problémás, és nem minden pillanat "imádható".
2023. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, hármat vállaltunk. Ha tehetném szülnék még, de sajnos nem lehet. Életem legszebb időszaka mikor velük lehetek itthon. Pedig a szakmám is a gyerekekről szól és szeretem, de a sajatjaimmal lenni számomra a legszebb dolog. Szóval én imádom.
2023. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a kérdések. Egyvalakit ismerek, aki tényleg kimondottan élvezi, pedig teljesen egyedül van, a férje dolgozik, szülők messze vannak. Kislány korától ez volt az álma, tiniként sokat vigyázott gyerekekre. Persze biztosan az is számít, hogy mindkétszer problémamentes terhessége és könnyű szülése volt, egyáltalán nem viselte meg.
2023. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

És hogy van énidőd, meg másra idő? :D

Csak mert lépten-nyomon azt hallom, olvasom, hogy sokan el sem tudják képzelni, hogy csinálják a 3-4 gyerekes anyukák, mert az énidő teljesen megszűnik létezni, meg ki lehet készülni, monotonok a mindennapok, stresszesek a szülők, stb.

2023. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6 erre én is kiváncsi vagyok!

Jól jönne egy 3 gyerekes anyuka tanácsa, aki ennyire jól tudja szervezni a mindennapjait.

Mert az én kislányom nehéz eset, de azért 3 gyerek durvább :D

2023. okt. 29. 14:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8# Kíváncsi vagyok én is. Én ezt egy barátnőmnél láttam, neki is 3 van. Imádja minden percét, egész nap pörög, de komolyan. Nincs énideje,de neki nincs is szüksége rá, csak hogy a gyerekeinek éljen. De ezt kétgyerekestől is hallottam már,mondta hogy akinek énidő kell annak bizony nagyon nehéz, neki viszont nincs erre szüksége. Rajtuk ezt látom is. Nekem például van szükségem néha olvasni, sorozatozni attól, hogy anya is vagyok. De náluk tényleg nincs ilyen igény.
2023. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!