Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan kezelitek az...

Anyukák, hogyan kezelitek az extrán hosszú hajatokat baba mellett? Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés

Fenékig érő természetes színű, hullámos hajam van. A baba születéséig nagyon ápolt és gyönyörű volt, de ahogy megszületett a pici egyszerűen katasztrófa ami a fejemen van. Nincs időm vele foglalkozni, ezért csak felkontyolom, igen az a bizonyos gyeskonty van a fejemen. Nem is lenne idáig olyan borzalmas, de ám állandó jelleggel úgy összegubancolódik, hogy félve megyek hajatmosni.


Elegem van, hogy ilyen igénytelen és csúnyaaaa. Vágassak szerintetek egy rövidebb frizurát? Kerek, pufi arcom van 😅 szerintem előnytelen lenne de muszáj valamit kezdenem vele mert megőrülök. A hajhullásról nem is beszélve, még szerencse, hogy ez sörény nem is haj, nem látszik meg a milliós veszteség. 🤣🫠



2023. nov. 4. 16:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
28%

Mennyi rosszakaró van itt, irigy, csak azért mert ti ilyen Karen anyukák vagytok, ocsmány fiúhajjal, dehogy áll jól nektek az. Egy nőnek nem kell levágatni a természetesen hosszú, szép hajkoronát semmilyen okból sem.

A nőt öltözteti az ápolt, hosszú haj.

Kérdezd meg a férjed róla, hogy ő mit szól, és hogy figyelne-e addig a babádra, amíg heti egyszer legalább alapod ápolást végzel a hajadon.

Tartsd meg, minden életkorban gyönyörű egy nőn a haja <3

Szóval szerintem egy lapockáig érőnél rövidebb sose legyen.

20/F

jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
21# te vagy a hajfétises, aki írogat privátban mindenkinek, hogy ne vágja le, de ha mégis, adja el neki? 😂 Nagyon undi vagy.
jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22%
öö, nem írogatok senkinek privátban, de ha gondolod neked írok hogy lásd a felhasználónevem, nem az vagyok akinek gondolsz
jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!