Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőknél az elkötésnek mi a...

Nőknél az elkötésnek mi a pontos folyamata?

Figyelt kérdés

Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Azt olvastam, hogy 40 éves kor után lehet csak kérni?? Illetve, hogy a kérelem után fél év várakozási idő van.

Mitől függ, hogy vágják vagy égetik? Úgy tudom kicsi az esélye, de lehet, hogy összeforr?

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, csak szeretnék tájékozódni.

Én még csak 30 éves vagyok, márciusban születik a 2.babank. semmiképp sem szeretnénk több gyereket, a 2 nekünk minden szempontból ideális és tökéletes. Tisztában vagyok vele, hogy számtalan fogamzásgatlo módszer létezik, de én inkább a vegleges módszert választanám.

Ez úgy néz ki,hogy bemegy az ember a rendelőbe, elmondja mit szeretne, és megbeszélik hogyan tovább ?

Akinek volt, jelentett valami jelentős változást az életében?

Illetve, valóban csak akkor végezhető el a műtét, ha az ember elmúlt 40 éves?



2023. nov. 28. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%

És mégegy.

Szeretnék valamit kérdezniva 4- estől.


A férfiak sterilizálása az mit jelent ???

Azt, hogy soha többé nem lesz merevedésem sem, orgazmusom sem, és ondósejtem sem. ???

Tehát gyakorlatilag annyi, hogy csira leszek?

Csak a kezemet, és a nyelvemet tudom majd használni?

Köszi a választ !!!

10#

2023. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11, nem. Csak elvágják az ondóvezetéket.
2023. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi.

Ez azért már megnyugtatóbb. 🙏

2023. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!