Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt ruha oldalakon miért...

Használt ruha oldalakon miért jobb többezer+posta áron venni ruhákat, mint egy nagy csomagot párszáz forintos db áron?

Figyelt kérdés

Nincs időm egyesével felrakni, töltögetni a ruhákat, pedig szép, márkás ruhákról van szó; ezért bőven engedve az értékükből, gondoltam, egyben adnám el a méreteket, a mennyiségért cserébe 300ft-os db áron, de úgy látom, így lehetetlen.

Mindenki válogatni akar, de persze a 300ft/db így is kéne...


jan. 31. 18:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom én is így jártam 25ért raktam fel 250 ftos db áron úgy hogy c&a, h&m, bababoltos ruhák és alig használtuk mi alsó hangom 150 ért vettük és mégse kell senkinek mert túl drága. Volt aki rám írt hogy egy 10esért elviszi... nincs is a csomagban zokni csak ruha... elmebetegek. Illetve már azt is kérték hogy száltsam házhoz a fele ára lett volna a benzin.
jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem akar 29 darab számára használhatatlan akármit venni az egy használható mellé.
jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi a fenének vegyen meg és tárolgasson az ember olyan ruhákat amik nem tetszenek/nem praktikusak és soha nem fogom ráadni a gyerekre?


Én is vettem használtan ruhát de csak olyat ami egyenként volt feltöltve. (Mármint egyenként voltak a képek.) Nem egy darabot hanem többet vettem egy eladótól, de csak azokat amik tetszettek valami 500-600 Ft/db-os áron.


Ennél drágábban nem éri meg mert pepcoban/sinsayen leárazva lehet ennyiért újat venni és sokszor a szállítás is ingyenes. A kis méretek amúgy sincsenek rajta 2-3-nál többször arra pont jók az olcsó új darabok, annyival nem rosszabbak mint a használt márkásak.

jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
2# Egyetértek. Én kaptam már így ruhacsomagot,a felét tovább adtam,használhatatlan volt,nem megfelelő,nem tetszett,stb. Igen megveszem drágábban darabra vagy akkor inkább újonnan. Nem kerülgetek 30+ felesleges ruhát.
jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy hány darabos a csomag, én pl nem vennék 100 darabos csomagot. Mindig veszek új ruhát is, a ruhái fele kb használt.

Kisebb darabszámú csomagot jobban megéri hirdetni, meg max pár ezer forint így. Nekem el szokott menni a ruhák kb 1/3-a. A többit inkább az állapota miatt nem rakom bele, azokat alapítványba viszem.

jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezekszerint azért mert sok a megbízhatatlan eladó aki nem írja fotózzaki a ruhákat...
jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ezekszerint azért mert sok a megbízhatatlan eladó aki nem írja fotózzaki a ruhákat..."


Vagy azért, mert neki az az egy darab kell, q többire nincs szüksége

jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Max 4-5 db-os csomagokat veszek, mert kicsi az esélye, hogy a 25 db-os mind tetszik.
jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó tudne amúgy mert akkor én is kissebbekre bontom. Hátha úgy elviszik. Az a baj sajnálom kidobni a sok szép ruhát mert nem használtuk ki, második gyereket meg nem akarok. Szóval jelenleg csak állnak...
jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszek meg már 10 db os csomagot sem mert egyáltalán nem biztos, hogy ami benne van az mind tetszik és kell is. A szép és márkás is olyan hogy neked szép de nekem lehet hogy nem az.
jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!