Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt ruha oldalakon miért...

Használt ruha oldalakon miért jobb többezer+posta áron venni ruhákat, mint egy nagy csomagot párszáz forintos db áron?

Figyelt kérdés

Nincs időm egyesével felrakni, töltögetni a ruhákat, pedig szép, márkás ruhákról van szó; ezért bőven engedve az értékükből, gondoltam, egyben adnám el a méreteket, a mennyiségért cserébe 300ft-os db áron, de úgy látom, így lehetetlen.

Mindenki válogatni akar, de persze a 300ft/db így is kéne...


jan. 31. 18:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a többiekkel,én se szeretek csomagban emiatt. Egyébként én ezért nem is szórakozok ezekkel,miután már nem kellett többet eladományoztam,250/db áron stb. meg se érte volna nekem,főleg mire elviszik,addig itt kerülgetem kb. 1x tettem fel egy új kabátot,ami használva se volt és az ár negyedéért,tehát elég olcsón,nem kellett. Ráhagytam,végül jól is jött,hogy nem vitték el,mert ismerősömnek lányuk lett,neki tetszett,neki ajándékoztuk.
febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
79%

20 válaszolo ėn csak lakohelyem szerinti facebook csoportba hirdetem meg és töltötem fel igy személyesen vették át . ott is elviték gyorsan . még az ovis méreteket is mert lånyom ruhái igy is jó állapotu voltak.


én viszont csak nėha tudtam venni szåmomra tetszö kislåny ruhåkat.

febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Zsákos ruhánál nem tudni, mi van benne. Lehet márkás, de ha nem tetszik vagy nem célszerű, esetleg téli baba, a tied meg nyári és pont akkor nem lesz jó rá a meleg holmi, amikor kellene, akkor a nagy részét feleslegesen vette meg. Többnyire használt ruhákat veszek, egyszer vettem zsákosat is, de hiába volt olcsóbb, nagyobb részt nem az a méret volt benne, amit ígért, stílusra sem tetszett, de legalább megtudtam, hogy világos, rövid szőrű kutyájuk van :S. Egyesével nem szívesen szaladgálok ruháért, általában kisebb csomagokat vadászok, mondjuk fiú átmeneti adott méretben vagy 5-10 body egyben.
febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is, hogy kényelmes legyen, meg ne kelljen kis csomagokért sok postát fizetni vagy személyesen elrohangálni pl. 5 kis ruháért, én is azt mondtam, jobban megéri nagy csomagot venni. Egy költséggel letudom az egészet, meg majdnem a ruhatár váltást is. Plussz én is kiszámoltam, inkább veszek egy 80 db-os csomagot 10000-ért, mint 4000-ért 5 kis ruhát. Még ha nem is tetszene minden ruha a 80-ból, belefér. Csakhogy nekem sajnos, sosem volt szerencsém. Hiába vettem nagy csomagokat, egyel sem jártam jól. Volt olyan is, mikor majdnem megőrültem, az egész csomag tele volt agyonhasznált cuccokkal, olyanokkal, amit még én ingyen sem adnék senkinek. Félreértés ne essék, nem vágyom márkás, meg mit tudom én milyen cuccokra, de hiába a 100 FT-os darab ár, ha egy halom szemetet küldenek. Úgyhogy én befejeztem a netes vásárlást, bizományiba járok, ott én válogatom össze, mire van szükség. Nincs több mérgelődés.
febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
“Kedvenc esetem” mikor az 50 darabos csomagban 10 pár zokni volt a 20 darab, a maradék 30 meg agyonhasznált, ódivatú, vagy számomra haszontalan (télen rövidujjú babapóló) darab volt. A zoknikat mondjuk tudtam használni, de 5000-ért többet kaptam volna a lidlben, vagy a h&m-ben.😅
febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!