Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mandula tüszö gyulladás...

Mandula tüszö gyulladás esetében mit adjak a gyereknek ? Antibiotikumot kap

Figyelt kérdés
febr. 5. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Az antibiotikumot. Mit szeretnél kerdezni?
febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

mi 1 hete vagyunk benne. Cefet. Életében nem volt ilyen beteg a fiam.


Antibiotikumot kap, illetve cataflam cseppet, az gyulladás csökkentő és fájdalom csillapító. Mellé a nurofent.

febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kapja az antibiotikumot de nem hat neki , még hasmenése is van pedig kap problitikumot egyszerre be veszi az entort

A nyirok csomója be van dagadva tojás nagyságura már egy hete

Csak nyomásra fáj neki mert ott dudzanata van , alig kap levegőt éjszaka leginkább

febr. 5. 10:45
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk antibiotikumot és probiotikumot nem számában egyszerre szedni... Konkrétan blokkolod vele a gyógyszer hatását
febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nektek is nagyon kompetens orvosotok van, az tüszös nandulagyulladást ugyanis vírus okozza, amire az antibiotikum kb mint halottnak a csók. Ha nyűgös, lázas akkor valami láz és fájdalomcsillapìtó adható természetesen. Ha nagyobb akkor pedig torokfertőtlenìtö. De ha van antibiotikum, akkor az orvos csak elmondta mit kell csinálnod, mert gondolom azt ő írta fel.
febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Entort elmeletileg egyszerre be lehet venni az antibiotikummal
febr. 5. 10:54
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Olyan hogy entor nincs, olyan hogy enterol van.

Vajon miért nem hát az antibiotikum?! Mert nem bakteriális a fertőzés.

Nagyon magas dózisú c és d vitamin, valamint ha tud gargalizálni brutál tömény sós vízzel. Fél pohár vízbe oldj fel egy evőkanál sót.

Ha be mered vállani pedig fagyi, én magamnak és gyerekeimnek is mindig azt adok. Jól esik és csökkenti a gyulladást. Naponta többször egy adagnyi.

febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most jött ki a 2 és az 5 évesem ebből.


Amellé, amit az orvos felírt, én sok mézet, mézes teát adtam; inhaláltattam Őket Salvus vízzel; folyamatosan ment az aromaterápiás párologtató Salvus víz + eukaliptus + citrom + fenyő olajokkal; éjszakára Herbafill párnalapon aludtak, és ha fájt a torkuk, Herbalsept nyalókát kaptak. És többet vittem ki a friss levegőre Öket.

febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5!


Olvass már kicsit utána mielött itt okoskodsz. 2 fajtája van a tüszős mandula gyulladásnak. Vírusos ÉS BAKTERIÁLIS. Megsúgom, a második cefetebb mint az első. Ráadásul antibiotikum nélkül súlyos szövődményei is lehetnek....


Szóval nem az orvos a balfsz, hanem te.

febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha egy hét után nem segít az antibiotikum akkor mondjuk nem bakteriális volt, kedves!
febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!