Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utolsó hónapban nem szedem a...

Utolsó hónapban nem szedem a fogamzásgátlót és elötte is kihagytam napokat. Pár hónapja gyomorgyulladásom van. Mennyi az esélyem, hogy össze jön a baba?

Figyelt kérdés
Augusztus 28-án volt az utolsó mensim szeptember 5 és 10-én voltunk együtt. Szeptember 13-án volt ovum.

2023. szept. 23. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan az esély rá.
2023. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beágyazódási vérezgetésem lehet mert erőteljesebben van, hogy beszúrkál. Érdemes lenne tesztelnem?
2023. szept. 23. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélyes lehet. Mikor kellene megjonnie? Ne tesztelj túl hamar. Ha beagyazodasi verzesed van akkor az még túl hamar a tesztelesre. De az is lehet hogy megvonasos verzesed van ha nem rendszeresen szedted a tablettát
2023. szept. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mult hónapba össze vissza szedtem és meg abba is hagytam. Szerintem megjött 26. Napra, 1.nap éppen éppen rózsaszinezert aztán 1. Napra Is rózsaszines volt csak több egész estig na aztán megondult.
2023. szept. 24. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!