Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran érzed úgy hogy...

Milyen gyakran érzed úgy hogy eleged van az anyasagból?

Figyelt kérdés

Direkt nem írom,hány éves legyen a gyerek,mindenki írhat,akár egy hónapos,akár húsz éves a "baba".

Tökéletes anyukák ide nem kívánatosak,akiknek soha nem teher az anyaság,és máglyán égetnék el,aki néha,vagy ennél gyakrabban, világgá futna belőle.


Nekem: egy éves élénk leányzó,egy éve nem alszom,szinte nonstop figyelmet igényel. Sokszor elegem van,a napjaink zöme még most is túlélés. Az időben bízom,hogy ha végre talán sikerül legalább hat órát egybefüggően aludnom,és ovis lesz,azaz nem nonstop én felügyelem,talán nem leszek ennyire ki. Kedvenceim a házimunka megvar (igen,pont ez a baj),nem most kell ragyognia mindennek (nem is ragyog..), élvezd ki..(mielőtt,vagy miután elájultam a fáradtságtól?) Menj baba mama klubba ( minden is messze van tőlünk, a gyerek még napi kétszer alszik nappal, és én is örülök,ha a nevem nem felejtem el,de köszi..)



Még egyszer: ez nem tanacskérő kérdés,és nem egymás elítélése kérdés. Távolról sem kinek nehezebb és ki bír többet kérdés. Egyszerűen az,ami: milyen gyakran érzed úgy hogy eleged van az anyasagból? Irhattok bármit,ami ezzel kapcsolatos és titeket érint.



febr. 7. 11:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

11 hónapos. Nem bírom idegekkel folyton visít, harap, tép, belémmar, elveszi a cuccokat (lepakolja a szárítót, a távirányítót eldugja), van egy szományi játék de leszarja neki az kell amit nem engedek (csavargatni akarja a radiatort, tepni az internetkabelt ami a falbol jon ki). Ha azt mondom nem ramnevet es direkt folytatja (erti mi az hogy nem egy honapja meg sirt rajta es abbahagyta). Ha eszek visit hogy o is ker hiaba nem ehes de ha en eszek hirtelen kell neki kaja, amig etetem pelenkázom egy kurv* percre nem ül meg a seggén. Egész nap mozog vagy üvölt hogy vegyem fel (10 kg nem bírok már egésznap sétálni vele).

Rohadtul elegam, én csinálok mindig mindent egyedül, feszült vagyok szeretnék kb meghalni, a g*ci férjem meg egy tányért nem képes elmosni vagy egyedül 3 percet vigyázni a gyerekre. Mert ő nyolc órát dolgozik brühbrühbrüh én meg 24et. Amint újra melózok elhagyom mint a szart ez fix. A gyerek meg remelém embereli magát mert már rohadt fáradt vagyok.

Gondolkoztam azon hogy alamit kezdek magammal hogy kórházba kerüljek egy hétre kb ert akkor legalább kipihenhetném magam.

Alegjobb hogy a 3.on lakunk lift nélkül szóval mire a gyereket leviszem meg a babakocsiülés részét összerakom az aljával 50x kifárdok ert persze a hátsó ajtóhoz sincs kulcsunk hogy egyből kitudjam tolni ahh nem még pluszba emelgetni 2x fél szintet.

febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos gyerekkel minden nap ezt érzem.

#11 - én is kórházba akartam kerülni, hogy kipihenhessem magam végre.

febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt látni akkor ezekszerint normális vagyok még...
febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is sokszor elegem van. Nagyon nehéz a kislányunkkal. Mi a férjemmel halál nyugodt emberek vagyunk és gyerekként is azok voltunk,ezért engem sokként ért a lányom reggeltől-estig tartó visítása,amivel sokszor nem tudtunk mit kezdeni (a mai napig van ilyen). Rengeteg dolgot tudnék írni,a lényeg,hogy nem átlagos gyerek. Szenzoros,szociálisan erősen szorongó. Rajtam és az apján kívül senkit se fogad el,sokszor még az apját sem. Nem tud megülni 2-3 percnél tovább,csak ritkán. Wc-re,inni nem tudok anélkül kimenni,hogy ne jönne utánam vagy sírva vagy nyihogva,hogy anya,anya... Persze van jó része is és imádom őt,de nem gondoltam,hogy ennyire ki tudja csinálni az ember idegrendszerét egy több emberes baba
febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás mindenkinek! Nekem már 4 éves, végre kicsit könnyebb vele, főleg azért, mert oviba jár - amit utál, minden nap hiszti, hogy nem akar menni...A múlt héten a farsang miatt külön hiszti, 'hadd vegyen ki szabit' 😄 Az apja külföldön dolgozik, emiatt külön hisztik.

Éretlen idegrendszer, szenzoros, alig bír 5 percre

megülni,viszontt egy zabálnivaló, értelmes és vicces kölyök, szuperül meg lehet beszélni vele a dolgokat.

febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iszonyat nehéz volt az első pár év. Nem aludtam, konkrétan az első 1 évemet nem tudom felidézni h akkor mit ettünk, főztem e egyáltalán? Összefolyik, kiesett. Nekem 7 évet kellett várni h könnyebb legyen, azóta egyedül is alszik( addig velem) jól elvan és végre van életem nekem is. Nem mondtam soha h nekem ez teher, így nem?fogalmazódott meg soha, de nagyon nehéz volt, és bizony a túlélésre hajtottam. Ezért sem vállaltam többek között tesót, bőven elég volt ebből ennyi. Egyébként imádom és újra végigcsinálnám, de nagyon nehéz volt. Együtt tudok érezni.
febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az hiányzik mint amikor a munkahelyről elmegy szabira az ember. Nem pár órára csak.
febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

lassan 7 éve nem alszok 6 órát se. Napi szinten elegem van. Minden nap a túlélésről szól.


Irigyellek, hogy még csak 1 eve nyomod a nem alvást. Minden jót.

febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18. Megértem hogy fusztralt vagy,de nem jobb,ha a kérdéseken vezetés le az agressziót. Plusz nem túl.okos dolog irigykedni rám,mert ki tudja nekünk is meddig tart ez a dolog. Hét evesnél azért már reménykedhetsz,lassan kiskamasz. Most jelenleg ott tartunk,hogy akár négy óra egybefüggő alvásért is megölnék szinte bárkit,nemhogy hat...szóval én meg irigyellek,mert már nagyobb a gyerek,és nem csak pár órát alszol. (/Szarkazmus) na szép napot neked is,ne marj már belém,senkinek se jobb attól.
febr. 28. 07:51
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran érzem? Minden nap 😅 3,5 éves lány, 6 hónapos fiú. Ha a nagy nem kel hétvégén reggel 6kor, akkor a kicsi ordít hajnalban. Persze hétköznap amikor oviba kell menni, megy a hiszti mert ő nem akar felkelni. Hiszti az öltözéskor, hiszti az oviban az átöltözéskor, hiszti amikor érte megyek mert megint öltözni kell. Overal, sapka sál kesztyű, már az agyamra megy. Égek, mint a benzines rongy, amikor földre vágja magát és úgy kell összeszednem a többi szülő előtt 😀 Nem eszik itthon semmit csak vajas kenyeret, pedig jól főzök. Megy a cirkusz a fürdés-lefekvésnél is, akkor már becsatlakozik a kicsi is 7-8 óra körül, sír, fogzik. A férjemmel nulla a minőségi együtt töltött időnk mert vagy foglalkozunk egymással és az már éjszakába nyúlik és nem alszunk, vagy alszunk és akkor megint nem volt időnk egymásra. Imádom őket de ez most kikívánkozott 😀 köszönöm a kérdést. Ja, és kitartást mindenkinek! Akinek nincs néha nagyon elege az egészből, az hazudik.
febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!