Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már hónapok,de inkább...

Aki már hónapok,de inkább évek óta alig alszik,hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem,akik már legalább egy éve nem alszanak a gyerek miatt. Az enyém 14 hónapos,és attól tartok még hosszú idő míg a szopóágnak vége lesz. Az első négy hónapban semmit nem aludtam éjjel,de azóta is maximum hat órát két részletben a leges legjobb éjjelén. Egy átlagos éjjelén meg maximum öt órát három négy részletben. Elegem van,de nem tudok mit tenni. Hisztizek sokszor én is a ygerekkel. Olyanok válasza érdekel, akik maguk is így vannak,és nincs semmilyen segítség sem,apa is maximum fürdetesre ér haza. Ha legalább nappal ellenne,de nincs, sokat nyüszög,szinte mindig igényli a figyelmet. A nappali alvasai alatt sem tudok érdemben pihenni,ritkán sikerül,ha mégis,az is csak a túlélésre elég. Nem ötleteket kerek,azon már túl vagyok,mindenen is. Sorstársakat keresek,hogyan élték túl,mi segít, vagy csak vágjatok a centit,hogy előbb utóbb vege lesz?

Bocsi ha zavaros,ezt is alig tudtam megirni,részint,mert most is egy légüres térben készül megölni magát,részint,mert megint kétszer két órás alvással abszolvalom a napot.

Pedig mindig két gyereket akartam,de most úgy vagyok vele,ezt éljem túl,szerencsére utána már úgyis túl idős leszek,mire az idő megszépítené,és még egyszer ilyenre vetemedjek. (Imádom a gyerekem,ez a kérdés nem arról szól,hogy megbántam volna)



febr. 14. 15:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

9 éve, genetika, iszonyú rossz alvó gyerekeim vannak.

Mondanám,hogy sok kávéval, és amikor tudok, tényleg lefekszek velük, de azért igenis erősen kihat az egészségemre. Nekem ez a legnehezebb az egész gyereknevelésben.

febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

20as rólam is írhatnál kb..ugyanez. sajnos azalvastrening se vált be,képes órákon át üvölteni..én is megpróbáltam már mindent is szorozva öttel,de semmi. Én wcn ülve aludtam el egyszer. És nálunk is megy a kb hét óra per nap alvás. Nem tudom milyen duracellel működik ez a gyerek. A dackorszak engem sem érdekel,most is vannak már hisztijei,de én már csak aludni akarok semmi sem érdekel.

A cukorbeteg kislány anyukájank hatalmas ölelés,meg mindenki sorstarsnak is.

febr. 15. 14:17
 23/39 A kérdező kommentje:
És igen,ez az aludj amikor a gyerek alszik nagyon jó lenne,ha aludna rendesen..de sosem alszik rendesen,nincs olyan,hogy tudom,most leteszem és tutira ellesz egy órát vagy másfélet. És emg ha valami csoda folytán sikerül is,az éjszakai nem alvasokat egy egy napközbeni elajulas nem pótolja,főleg hosszú távon. Ez az amit a nem sorstarsak.sosem.ertenek meg sajnos. A másik a házimunka megvar. Porszívozni muszáj,heti kétszer szoktam de így is mire megint kell olyan a lakás mintha két hete nem lett volna. Főzni pedig már most sem szoktam,nem azért mert ne tudnék vagy ne szeretnék,de átgondolni,beszerezni,feldolgozni,megfőzni,utána meg elkonyhaszkodnina zsíros maszatbol..nem köszönöm. Ezúton is éljen soká az interfood,cityfood és társai,nekik köszönhetem hogy eszünk meleg kaját.
febr. 15. 14:23
 24/39 A kérdező kommentje:
20. És neked egy éves korában egyik napról a másikra abbahagyta? Mert az enyém már 14 hónapos,de meg nincs fény az alagút végén..
febr. 15. 14:26
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

20-as vagyok: igen. Nem pont a szülinapja után másnap, de elmúlt egy éves, eltelt talán egy hónap, és egyszercsak leraktuk este, aztán aludt. Max felkelt inni vizet. Tényleg SEMMIT nem csináltunk másképp, ezt nem érti az, akinek nem ilyen gyerek jutott, hogy nem önszórakoztatásból csesztük el, mert jó dolog ébren lenni hónapokig... és csak 2 éves kora előtt választottam el pár héttel, tehát a szoptatáshoz nem volt semmi köze.

De nálunk is mocsok volt meg rendelt kaja, ne emészd magad. Egyszer el fog múlni, nem a te hibád.

febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
89%
Kitartást kérdező! A házimunka megvár dumán én mindig jót nevettem. Igen,megvár,ez a gond..:D Megvár,csak már összegyűlve.
febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van a legkisebb kettő.. Nem tudom mikor aludtam át egy éjszakát....
febr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy oldottam meg hogy takarónőt hívtam 3x /hét 3 órát :).

Megkaptam itt a gyakorikon hogy szar anya vagyok , toketlen stb. de mint írni szoktam: nem szégyen segítséget kérni!!

Igaz a férjem mai napig nem tud róla mert legalább kicsit megdicsért hogy ügyes vagyok ;) , de inkább ezt választottam mert már tökre traimatizalt voltam a nem alvastól, ö sem nagyon segített. Gondoltam jobban járok anyagilag mert en is tudok legalább néha főzni.

De úgyis nehéz volt de legalább gond nélkül jatszottunk 3 órát :).

A bölcsibe az elején nem aludt , az is egy plusz stressz volt, de lassan alakulunk.

A baj az mindenért magam hibaztattam es hibaztatom sajnos hogy vmit biztos én szúrok el es nem csinalom elég jól.

Ezért már pszichológust kerestem, de végül ugy döntöttem nem adom ki annyi pénzt rá inkább elmegyek edzeni.

A leginkább ami segítene vmi barátnő de sajnos más városba lakunk es az nincs...

Ha vki akar jelentkezni baratnénak szóljon:) , igaz Hajdú Bihari vagyok .

febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
87%
# takarítónőt
febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi a sok elirásért!
febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!