Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel lehet igazán készülni egy...

Fel lehet igazán készülni egy gyerek érkezésére?

Figyelt kérdés

Van olyan,hogy az ember igazán felkészülve áll előtte? Hogy nem éri semmi arculcsapásként,hogy mindenre (is) fel van készülve?


A kérdés apropója az a gyakori hurrogás,hogy sokan előszeretettel mondják a panaszko...nem,a hulla fáradt,kimerült anyának,hogy miért,mire számítottál,nem tudtad,milyen lesz? Tudtad,mit vállalsz,nem?

Illetve,a húgom terhes, ő gyakran vigyázott gyerekekre,egész kicsikre is,és még van győződve,hogy neki már nem lehet majd újat mutatni.


Szóval,szerintetek? Fel lehet igazán készülni egy gyerek érkezésére?



márc. 24. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
13%
Igen
márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Ha igen,hogyan?
márc. 24. 12:46
 3/64 anonim ***** válasza:
23%
Fejben igen, érzelmileg nem.
márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Ponrosabban én nem is készültem nagyon. Ösztönösen jött minden.
márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az életben semmire nem lehet igazán felkészülni :D Legalábbis tuti nem úgy lesz ahogy elképzeled
márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
63%

Igen is és nem is.

Az átlagos nehézségekre, amik pl: az itteni panaszkodások 99 %-át alkotják, simán.

Egy beteg gyerekkel érkező nehézségekre viszont nem.

márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Kibovitenem a kérdésem,hogy ne egy szavas válaszok legyenek!

Ha igen,mire lehet felkészülni és hogyan?

márc. 24. 12:55
 8/64 anonim ***** válasza:
15%
Igen
márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
27%
7es pl arra hogy tudj te is pihenni fel tudsz (nálunk pl itt lesz a férjem, Anyu is szabin lesz 2 hétig), ha van segítség arra is hogy el tudj menni a gyerek nélkül akár bevásárolni, fodrászhoz, körmöshöz. Arra hogy hol alszik, mi kell neki, biztonsági felszerelés (pl légzésfigyelő) ilyenekre fel tudsz. De most pl ahogy írták arra nem, hogy ha neadjisten beteg lesz, koraszülött, stb...
márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
48%
Én alapjáraton azért nem aggódok annyira, mert nem én leszek szinte egész nap a gyerekkel, a férjem is itt lesz, mert olyan a munkája, mellett itt vannak a nagyszülők is, közös udvarban lakunk, szóval nem az én nyakamba szakad minden. Mondjuk aki egyedül van segítség nélkül és a párja is sokat dolgozik őket nem irigylem
márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!