Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a kakis...

Hogy oldjátok meg a kakis pelenkák szemétbe dobását? Rettentően be tud tőle büdösödni a kuka.

Figyelt kérdés
ápr. 11. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen kiviszem az udvarra a nagy kukába.

Azt pedig úgyis minden egyes alkalom után mikor elviszik a szemetet kioblitem vízzel.

Vagy ha nem tudom kivinni azonnal akkor becsavarom egy zacskóba, kiveszem az ajtó elé és kiviszem később a kukába.

ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön zacskóba kötöm. A benti kukát naponta ürítem.
ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Tekerős nagy pelenkakukánk volt. Tehát aminek csavaros a teteje. Nem a mai divatos vékony speckó zsákos. Hanem ami a felnőtt pelenkához való.


Nagy,széles. Sok pelus fért bele. Az nem volt büdös egyáltalán. És az erkélyen tartottuk. Meg azért levittük 1-2 naponta.

ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban lakunk, így azt találtam ki, hogy illatos pelenkazacsiba tesszük amit dm-be és rossmanba is lehet venni 700 ft körül 100 db-ot. Majd ezeket a csomagokat külön kukákzsákba és kb 2 naponta levisszük a nagy kukába.
ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Külön pelenkás kiskukában zsák, zsákkal kivittem, amikor az után is büdi maradt, kiöblítettem, és kitettem szellőzni egy kicsit. Később meg a kakis pelusokat egyből a kinti kukába vittük, de azt is zsákoljuk, és minden ürítésnél, tehát hetente szellőztetjük, mielőtt új zsákot teszünk bele.
ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtjük a zacskókat, direkt erre a célra. Elrakom a teszták, müzlik, kenyerek zacskóit, a pelanka kiürült zacskóit, a wc papír zsákját, mindent amibe bele tudjuk kötni. A kakis pelusokat kis zacskókba tesszük és azonnal bekötjük, a pisis pelenkákat meg nagy zacskóba, zsákba és nap végén kukázzuk, vagy másnap.
ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi szereztünk egy teljesen sima pelenkkukát, nem a tekerőst hanem amibe sima szemeteszsák kell és kint van a teraszon. A kakis pelust külön zacskózom is.
ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6, ez de jó ötlet.

Jó tippet adtál, ezentúl én is így fogom csinálni.

Kevesebb zacsko fog fogyni.

Eddig mindig rendes tiszta zacskóba tekertem es úgy dobtam ki

ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is a mindenféle kidobásra szánt zacskóba rakjuk , és 1-2 naponta levisszük a szemetet. Így sose durva.
ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az erkélyen van erre egy kukánk, abba gyűjtjük, és 1-2 naponta levisszük.
ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!