Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez így vagy mit...

Miért van ez így vagy mit tudnék ezért tenni ?

Figyelt kérdés
Volt mikor kitudtam igazodni a saját lányomon de most már vagyis mostanában olyan nehezen megy mintha vele kapcsolatban kissé össze lennék zavarodva hogyha lehetne hogy egy kicsit kitisztuljon bennem egy kép vagy valami a lányommal kapcsolatban vagy akár bárki mással is ?

ápr. 11. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
42. Egyetemes válasz mindenre. Pláne az értelmetlen kérdésekre.
ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hátbazértnnem mindegy hogy 3 éves dacos vagy 13 éves kamasz.

Meg hát a te gyereked, te ismered mi itt idegenek a semmiből honnan a figyfenéből tudjuk

ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha van itt olyan valaki aki nálam tapasztaltabb szülő és több mint 1 gyermeke van és a saját meg élt tapasztalatait megtudja osztani majd abból is ki lehetne indulni
ápr. 12. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo. Ha nem írod le, mi a probléma, senki sem fog tudni segiteni
ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az , hogy néha teljesen össze vagyok zavarodva van mikor próbálnám megérteni a lányomat is , hogy mit mikor miért csinál csak már nehezen veszem ezeket észre.
ápr. 12. 11:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Pl hiszti amire már volt példa hogy rá kerestem neten akkor pl miért csinálja azt , hogy kapirgálja a falat ami akár lehet szorongás jele is meg hasonló igaz az is hogy már valahogy mintha egy kicsit már belefáradtam volna
ápr. 12. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De bakker nem mindegy hogy az a kérdés, hogy a 2 éves miért vágja magát földhöz, amikor a kék zoknit akarod raadni a zöld helyett, vagy a 16 éves balhezik mert abba akarja hagyni az iskolát
ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az titok
ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 éves
ápr. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!