Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki a férje tudtán kívül...

Van, aki a férje tudtán kívül esett teherbe? Hogyan fogadta a hírt, később milyen lett a babával a kapcsolata?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, én már régóta vágyom kisbabára. A kapcsolatunk elején még mondogatta, hogy akarna gyereket, de eddig nem volt olyan partnere, akivel sikerült volna, valamint tudja magáról, hogy munkamániás, és előttem pl. sokszor még hétvégente is dolgozott és elszaladt felette az idő.

48 éves, korábban azt mondta, hogy 50 éves koráig vállalna gyereket. Viszont, mostanában bármikor felhoztam ezt, már inkább a “nem” felé hajlott, mert hogy ő sem lesz fiatalabb, legyen gyerekük a 25-30 éveseknek, ennyi idősen ő hova akarjon már kisbabát (miközben több korabeli barátja is most lett apa).

Ő szeretne feleségül venni, erről is beszéltünk már, és mondtam, hogy két feltételem van, az egyik egy Tiffany gyűrű, a másik pedig a baba. Ezt próbálta elviccelni mindig, hogy inkább vesz két gyűrűt, de én ezen már egy ideje nem tudok nevetni… Lassan 26 éves vagyok, körülöttem mindenki élete halad valamerre. Nem akarok még 30 évesen is arra várni, hátha meggondolja magát, főleg, hogy tényleg nem lesz fiatalabb ő sem.


Úgyhogy év elején abbahagytam a gyógyszert, jelenleg 6 hetes terhes vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy itt megakadt a terv, mert nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejönne a baba. Egy részem örül, hiszen évek óta erre vágytam, de közben izgulok is, ő vajon hogyan fogadja majd.

(Azt nem tervezem az orrára kötni, hogy a gyógyszert már nem szedem.)



ápr. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
93%
Hu baszki, egyidos vagy velem, en a masodik gyerekemet varom, olyan apatol, aki akarta mindkettot, teljesen stabil hazassagba. Meg igy is megviseli a kapcsolatot egy gyerek, hogy akartuk, vartuk/varjuk, imadjuk mindkettot mar most. Szerinted veled mi lesz? Ugy b@sz majd ki, hogy a labad nem eri a foldet, ha kiderul. Remelem valamelyik ismerosod felismer, es megmutatja neki ezt a kerdest, hadd tudja meg, milyen undorito a noje.
ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a kapcsolatotokat a te rosszindulatod viseli meg?
ápr. 27. 17:25
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, egy tervezett gyerek is nagy teher egy kapcsolatnak, egy nem tervezett meg pláne. Nálunk apuka a 11. héten gondolta meg magát, hogy mégsem kell az előtte annyira akart gyerek és eltűnt, mint szürke szamar a ködben.


Amúgy nagyon felszínes egy nő lehetsz, ezzel a Tiffany gyűrű feltétellel. Mostmar baxhatod, nincs miért "lefizessen"

ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

23-as, öröm lehet ilyen nő mellé feküdni minden nap. :D

Stílus maga az ember...


24-es válaszoló, igen, tudom, vagyis sejtem, hogy nem lesz könnyű egy babával az élet, de tényleg évek óta szeretnék már anyuka lenni.


Nem felszínes vagyok, csak szeretem a szépet, főleg, ha ékszerekről van szó.

ápr. 27. 17:34
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt az álmom hogy legyen egy családom,tehát egy gyerek és egy férj. Igen fel tudtam volna kettyinteni magam az első pasival ha annyira akarok gyereket,de én igazi szerető családot akartam. Ehhez az kell hogy a másikkal együtt csináljuk már a legelső pillanattól.


Ehelyett én megvártam az igazit és 36 évesen szültem, de inkább ez mint huszonévesen egyedül maradni a gyerekkel csak mert apukát ávertem és ezért lelép,hisz nem is akarta ezt a gyereket...

ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
En arra lennek kivancsi, miert jottel ossze 23 evesen egy 45 eves emberrel? Szerintem neki 48-49 evesen nem az a vagya, hogy gyereket neveljen, ahogy irod is, az utobbi idoszakban (nem tudni ez mekkora idoszakot olel fel) mar felhozta, hogy oreg hozza. Mi lesz akkor, ha o ennek a hirnek nem fog orulni, hanem el akar majd valni?
ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

En arra lennek kivancsi, miert jottel ossze 23 evesen egy 45 eves emberrel?


Első találkozásnál elvarázsolt, azonnal lila köd és éreztem, hogy meg kell őt szereznem. Azt gondoltam, hogy egynyári kaland lesz, de 2 hónap után össze is költöztünk, segített és támogatott mindenben, ez fordítva is igaz volt. De nekem akkor is ott volt az űr, hogy szeretnék egy babát, és amíg az elején ő is ezen a véleményen volt, most már azt mondja, hogy inkább fél/tart a szülőségtől.


"Mi lesz akkor, ha o ennek a hirnek nem fog orulni, hanem el akar majd valni?"

Hát, egy probléma megoldásán gondolkozom majd, ha előttem a probléma. Egyelőre még csak holnap szeretném elmondani neki, mert akkor jön haza a fiús hétvégéről.

ápr. 27. 17:56
 28/53 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy az egyetemista gazdaglány, idősebb pasival. Felismerhető a stílusod, kicsi troll.
ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
91%

Nagybátyám párjának így lett egy második gyereke nagybátyámtól. El is váltak, aztán havi 30 forint gyerektartást fizetett 2 gyerekre 18 évig. Az anyjuk elmarta őket, de bezzeg a halála utáni örökléskor tudja tartani a markát. 🥱


Remélem veled is ugyanezt teszi a papi. 😊

ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Mennyi jóindulatú és kedves anyuka van itt. :D
ápr. 27. 18:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!