Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki a férje tudtán kívül...

Van, aki a férje tudtán kívül esett teherbe? Hogyan fogadta a hírt, később milyen lett a babával a kapcsolata?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, én már régóta vágyom kisbabára. A kapcsolatunk elején még mondogatta, hogy akarna gyereket, de eddig nem volt olyan partnere, akivel sikerült volna, valamint tudja magáról, hogy munkamániás, és előttem pl. sokszor még hétvégente is dolgozott és elszaladt felette az idő.

48 éves, korábban azt mondta, hogy 50 éves koráig vállalna gyereket. Viszont, mostanában bármikor felhoztam ezt, már inkább a “nem” felé hajlott, mert hogy ő sem lesz fiatalabb, legyen gyerekük a 25-30 éveseknek, ennyi idősen ő hova akarjon már kisbabát (miközben több korabeli barátja is most lett apa).

Ő szeretne feleségül venni, erről is beszéltünk már, és mondtam, hogy két feltételem van, az egyik egy Tiffany gyűrű, a másik pedig a baba. Ezt próbálta elviccelni mindig, hogy inkább vesz két gyűrűt, de én ezen már egy ideje nem tudok nevetni… Lassan 26 éves vagyok, körülöttem mindenki élete halad valamerre. Nem akarok még 30 évesen is arra várni, hátha meggondolja magát, főleg, hogy tényleg nem lesz fiatalabb ő sem.


Úgyhogy év elején abbahagytam a gyógyszert, jelenleg 6 hetes terhes vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy itt megakadt a terv, mert nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejönne a baba. Egy részem örül, hiszen évek óta erre vágytam, de közben izgulok is, ő vajon hogyan fogadja majd.

(Azt nem tervezem az orrára kötni, hogy a gyógyszert már nem szedem.)



ápr. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

"...igen, tudom, vagyis sejtem, hogy nem lesz könnyű egy babával az élet, de tényleg évek óta szeretnék már anyuka lenni."


Nem, nem tudod. Hallottál róla, de nem tapasztaltad még. Tönkre teheti a kapcsolatot még akkor is, ha a gyerek tervezett volt. Eltero gondolkodas a gyereknevelesrol...



"Nem felszínes vagyok, csak szeretem a szépet, főleg, ha ékszerekről van szó."


De, felszínes vagy. Házasodni mas feltétellel szoktak: szeretet, ragaszkodás, bizalom, tisztelet. Nem Tiffany gyűrűt kell követelni. Ha szeret valakit az ember és vele képzeli el az életét, akkor egy vaskarika is boldoggá teszi, azt is gyönyörűnek latja

ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
99%

Igen, trollocskánk, es te ezt naaagyon élvezed. 😅

Te vagy a kedvencem amúgy, valahogy nagyon jól eltalálod az irritáló hercegnő szintet, ami még nem nagyon durva túlzás és hihető. Intelligens vagy, az biztos. Csak hát stilárisan annyira egysíkú vagy, és annyira élvezed a visszaszólogatást, nem bírod ki, hogy mindig lebuktatod magad. De sebaj, írogass csak, én nem foglak jelenteni, élvezem a kérdéseidet.

ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

“ De én VELE akarok gyereket, nem más valakivel. Szóval nekem a gyerek nem fontosabb, mint a vele való kapcsolatom.”


Nagy lesz a meglepi, mikor elmondod neki, ő meg közli, hogy tipli abortuszra, vagy otthagy a fenébe.

Ha pedig neked fontosabb ő, mint a gyerek, szépen el is mész.

ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
98%

Te egy idióta...lennél. Ha nem troll, de utóbbi vagy. Mégpedig ja, a bécsi abortuszos. Már az is elég fantáziátlan volt.

"De én VELE akarok gyereket, nem más valakivel. Szóval nekem a gyerek nem fontosabb, mint a vele való kapcsolatom."

Ha ő lenne a fontosabb, akkor azt választottad volna, hogy kockáztatod, nem lesz gyereked, de ő maradjon. Te viszont azt kockáztatod, hogy a pasi nem lesz, de gyerek mindenképpen legyen.

Az érintettek sajnos, nem tudnak válaszolni, mert itt nagyon kevés ilyen ostoba van. És az is mind te vagy🤣

ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Nem követeltem semmit tőle, sőt, a lánykérést sem én hoztam fel.

De semmi gond nincs azzal szerintem, ha egy férfi tudja, mire vágyik a párja.

ápr. 27. 18:23
 36/53 A kérdező kommentje:
Aki szerint ostoba vagyok, meg hazudok, miért fárasztja magát a válaszolgatással?
ápr. 27. 18:24
 37/53 anonim ***** válasza:
98%

#36! Hogy örüjjé! Különben levelezhetnél itt magaddal😂

#34

ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, egy probléma megoldásán gondolkozom majd, ha előttem a probléma. "


Ne. Gyerekkel ez nem fog működni. Rengeteg problémára előre fel kell készülni, tervet kell készíteni, A, B és bizony sokszor C változatot is, nem akkor kapkodni eszetlenul, amikor ott a helyzet.


Most is érdemes lenne elgondolkodni, mi lesz, ha a párod majd hozzád hasonlóan feltételeket szab: abortusz és akkor megkapod a Tiffany gyűrűt, vagy megtartod a gyereket, de akkor költözöl és majd a havi gyerektartást gyujtheted, hátha össze jön a gyűrűre való magadnak

ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
98%

Szokásos kamusztoris. Mindig kb. az a sztorija, hogy ő fiatal, a pasi 2x annyi idős, és gazdag. A múltkor abortuszra akart menni a pasi tudta nélkül, most meg épp az a sztori, hogy így akar gyereket.

Egyébként kérdező, az elvárt Tiffany gyűrűvel kicsit túltoltad.

ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Nézzetek már szét kicsit, mennyi kapcsolat működik nagy korkülönbséggel.
ápr. 27. 19:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!