Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy másfél éves kisgyermek...

Egy másfél éves kisgyermek esetében nagyon késő az esti 9 és fél 10 közötti lefekvés, elalvás?

Figyelt kérdés

Reggel fél 9 és 9 között ébred, ebéd után alszik 2-3 órát. (2 órát minimum, de legtöbbször 3-at)

Este nem tudom letenni előbb és sokszor már fél 10 van, mikor elaszik. Ma 9-kor aludt el.


2010. okt. 30. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Ha fáradt úgyis elaludna hamarabb.
2010. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval, ez így van.

Másrészt minden gyerek más, ha neki így jó, akkor ne változtass rajta.

2010. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Én úgy gondolom, ha Nektek jó így, akkor nem baj. Ha majd egyre korábban fog sötétedni, lehet megpróbálom majd mindig kicsit korábbra hozni az elalvást és akkor legalább a hideg, téli estéken jut időnk kicsit Apával egymásra is! :)
2010. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom már 22 hónapos de kb 1,5 hónapja már nem akar este 9 előtt lefeküdni. Ma 21:15-kor feküdt és 21:30-ra aludt el. Szerintem nem baj :)
2010. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet. Reggel viszont 8-ig alszik. Ismerős gyerekei este 8-kor fekszenek, viszont 6, fél 7 körül már kelnek. Nekem nem gond ha kicsit később fekszik, és szeretünk reggel lustizni. Pár hét múlva úgy is vége szakad ennek a paradicsomi idillnek, mert kezdjük a bölcsit:(
2010. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nektek jo, akkor jo.

En szeretem, ha korabban van lefekves es utana van 1-2 szabad orank a ferjemmel.

Igy nalunk 8kor, max fel 9kor alszanak a gyerekek reggel 7-8ig.

2010. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!