Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már 2 hónapja nem szoptatok...

Már 2 hónapja nem szoptatok és még mindig nem menstruálok. Mikorra várhatom?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy van-e erre valamennyi idő,hogy meddig természetes és mikortól kell valamilyen problémára gondolni.Köszi a választ
2010. nov. 18. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindenkinél más. Lehet, hogy heteken belül "megjön". Én még most is gyakran szoptatok egy nap, és mégis 5 hónapos volt a babám, amikor elkezdtem ismét menstruálni, és azóta viszonylag rendszeres. Bár volt, hogy egy hónapban kétszer is megjött, hónap elején és hónap vége felé is, tehát olyan 22-23 nap telt el a kettő között, de még állítólag ez belefér.
2010. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szopi abbahagyása után pont 2 hónappal jött meg. A dokim azt mondta, max 3 hónap a normális.

Ha nem jön meg egy hónap múlva sem, akkor fordulj orvoshoz.

2010. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy mivel peteérés lehetett, már egy terhesség sem kizárható ilyen esetekben. Nem azt írom,hogy az vagy, de már az is előfordulhat.
2010. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányom 1 éves koráig nem jött meg. 5 és fél hónapig csak szoptattam, aztán havonta 1 szopit váltottunk ki. 1 évesen már csak reggel-este kapott cicit.

Szerintem semmi problémára nem kell gondolnod. Nagyon változó, kinek milyen a szervezete.

2010. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,terhes biztos nem vagyok.Akkor még egy hónap és doki.
2010. nov. 18. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!