Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktátok nézni a Várandós...

Szoktátok nézni a Várandós Tinik című műsort? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
én szeretem...ők legalább nem az abortuszt választják..én becsülöm ezeket a lányokat..
2010. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van legalább vállalják a felelősséget a hibájuk miatt.
2010. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szoktam nezni, szeretem azt a sorozatot. Pontosabban ha epp megy a tv-ben es epp van idom, akkor rapillantok.


En mar nem vagyok tini, csak anyuka, de nem fiatalon lettem az.

Ettol fuggetlenul a varandossaggal es babagondozassal kapcsolatban sokszor magamat latom, jo visszagondolni es jo beismerni, hogy mindegy hogy valaki tizen-huszon-harmincas fejjel babazik, akkor is hasonlo erzesekkel jar terhesgondozasra, akkor is hasonloan eli at a szulest, akkor is kikesziti az ejszakazas, vagy az elsobabasokat egy sokat siro, nyugos ujszulott.


Vannak reszek, amiket rossz erzessel nezek, mert a fiatal anyuka, apuka ugy all a gyerekhez, mintha karacsonyra kapott aranyhorcsog lenne januarban. Mulik a lelkesedes, heti het napbol 5szor pacsizni jar a haverokkal, vagy epp napi 20 oraban ul a tv-szamitogep elott, mikozben a pici a nagyszuloknel, vagy epp csetlik-botlik a tegnap esti pizsamajaban a szobaban delutan 5kor. Ezt rossz nezni, ahogyan azt is, hogy a szulok a musor 80%-ban egymasra orditanak a babaval egy legterben. De errol sem a tiniseg tehet, idosebb korosztalyban is vann erre pelda sajnos boven.

2010. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első évadot nagyon szerettem. Különösen Macit és Farrah-t. Gyakran még most is csak az ő videójukat nézegetem :)

Felelősség teljesen viselkedtek, mindent megpróbáltak hogy a kicsiknek jó legyen. Nagyon tisztelem őket.


Viszont! A második évadtól hánynom kell!! Vannak ott olyan "anyák", akikről el sem tudom képzelni a jövőben, hogy fel tudják nevelni a gyerekeiket. Tisztelet a kivételnek. Nem tudok neveket mondani, de egyszerűen szörnyű volt nézni a második évadot. Volt egy lány akik különösen utáltam, azért amiért úgy viselkedett a gyerekével, mintha legalábbis kapott volna az élettől egy zsák krumplit! Inkább eljárt bulizni minthogy a gyerekével foglalkozott volna. Erre mondom, azt hogy inkább adta volna örökbe. Sok ilyen "anyát" láttam a második évadban, szóval rájuk nem úgy gondoltam mint egy tisztességes anyára.

2010. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is szoktam nézni és nagyon szeretem. Bár én már nem vagyok tini, mégis lenyűgöz az ahogy ezek a fiatal lányok felvállalják a tetteik következményeit. Nagyon sok olyan nő van aki, felnőtt korában sem tudja ezeket felvállalni és inkább "a másik utat" választják!!!
2010. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik csatornán szokott lenni,ha van olyanunk én is nézném:)
2010. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az mtv-n van:).


egyébként én is megnézem néha, szerintem jó, hogy az mtv figyel ilyen dolgokra és örülök hogy vannak ilyen műsorok:)

2010. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de fent van a neten is

google-ba beírod

és ott az összes részt meg tudod nézni

2010. dec. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!