Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok már a Bellelli...

Hallottatok már a Bellelli Tiziano autósülésről? Nekem nagyon masszívnak tűnik, akinek esetleg ilyen van, elmondaná a véleményét róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 2. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
off: engem is érdekel, én is nézegetem ezeket.
2011. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg személyesen, próbáljátok bele a babát, és az ülést is az autóba!


Kép és leírás alapján nem lehet eldönteni sokmindent.


Nincs ilyenünk, de nem venném meg neten keresztül.

2011. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem semmit nem mond a neve. A köv.linken megnézheted a 2010 es gyerekülés teszt eredményeket, a neve nincs a legjobbak között. Viszont árban nem is a legolcsóbb. Ha ennyit áldoztok rá Én vennék egy olyat aminek Neve is van, ill. az ADAC teszten megfelelt. A Ti esetetekben ez a 2010 es évben a Maxi Cosi volt.


[link]


Mi a besafe ülést vettük meg, 0-13 kg , mivel Az oldalütközéses töréstesztben egyedül ez az ülés kapta meg a nagyon jó minősítést. www.besafe.hu


Jó nézelődést. Minden Jót.

2011. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már tegnap letárgyaltuk itthon, hogy inkább nem kockáztatunk, és az eredetileg is kinézett maxi cosi priori xp-t vesszük meg, arról legalább vannak törésteszt adatok. :)
2011. jan. 3. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradtam a kérdésedről, de azért utólag válaszolok, ha nem gond. Lényegében már úgyis mindegy, ha mást választottatok, de hátha valaki rákeres majd...


Szóval mi belevágtunk az "ismeretlenbe", és megvettünk egy Bellelli ülést. Igaz mi a Leonardot (0-18 kg), mert nem egy nagy súlyú a fiam, viszont a hordozó már kényelmetlen volt neki! Szóval 2-3 hónapja használjuk a Bellellit ülést, de eddig nem csalódtam benne! Tényleg jó masszív ülés, tökéletesen illeszkedik a kocsiba, nagyon jól lehet bekötni, és a gyerek is nagyon szereti! Fiam van, úgyhogy mi a pingvines kék huzatosan vettük, aminek farmer szerű anyaga van! Ennek, meg ugyanennek a lányos rózsaszínes változatának nagyon jó anyaga van! A többié nekem nem tetszett, túl műanyagúak és tuti, hogy izzadna benne a gyerek. De ezek a farmerosak nagyon jók!

ADAC teszten ugyan nincs ez az ülés, de Olaszországban a gyártó laborjában nagyon jó teszteket csináltak, ahol nagyon jó eredménnyel szerepeltek az ülések. Ezt a honlapjukon meg is nézheted!

Nem gondolom, hogy csak az az ülés jó ami ADAC tesztelt, hiszen oda elég sok márka nem jut el, különféle okokból, de ettől függetlenül még lehet jó ülés az is, amit a német autóklub nem tesztelt...

2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó válaszolónak, hogy leírta a tapasztalatait! :) Még nem vettük meg a maxi cosi-t, de most szerintem újra terítékre kerül a Bellelli... Még egyszer köszönöm! :)
2011. jan. 6. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, én az 1 vagyok, ma elmentem a szafariba, és én is megvettem ezt az ülést( 0-18), ráadásul volt kiállított darab ami nem a farmeros anyag, és 30.000- 10% volt, igy extrán megérte. Nekem tetszik,és ami a lényeg, a fiam olyan jót aludt benne, és egyből tetszett neki, míg az Espiro Optimaban elkezdett nyafogni. Nagyon jól beköthető, tényleg meg sem mozdul, és a kíváló lett a teszteredménye a gyárban, utolsónak igaza van. Már kinézetre is nagyon stabil, masszív.


Tényleg csak ajánlani tudom én is!

2011. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 14:45-ös vagyok!


Nálunk is az Espiro Optima volt a másik esélyes, és abban az én fiam is nyafogott! :)

Úgy tűnik szeretik a babák a Bellelli üléseket!

2011. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megvettétek a Bellilli Tizianot? Én is ezen gondolkodok, szimpatikus és tényleg a honlapján jó a teszteredménye. Most akciós 29.000-ért egy helyi bababoltban 43.000-ról. Megérné.
2011. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi Tiziano ISOFIX-et vettünk a kislányomnak, szintén a Babaszafariban. Az eladó lány még ki is vitte nekünk a kocsiba, pikkpakk be is rögzítette a kampókra, nagyon egyszerű volt, és meggyőző, még én is meg tudom csinálni, pedig semmi műszaki érzékem nincsen :D

Szerintem nagyon masszív az ülés, a férjem jó sokat rángatta is, de azért sem szóltak :), én nem bántam meg, és törzsvásárlói kártyával még olcsóbban megkaptuk, más márkáknak 80 ezer az ISOFIX-es ülésük, és szerintem ilyen kategóriában olyan sok különbség már nincsen köztük.

2011. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!