Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amit a baba születése után...

Amit a baba születése után kapunk a Magyar Államkincstártól egyszeri anyasági támogatást, ennek is szerepelnie kell az adóbevallásban? Vagy az adómentes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell bevallani adómentes
2011. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 31. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Bele kell írni az adóbevallásba, de adómentes jövedelem.Bevallás 19. sor gyes, gyermeknevelési támogatás, nevelőszülői díj, anyasági támogatás.
2011. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is! Ezt nem tudtam:)
2011. jan. 31. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most próbáltam kitölteni az adóbevallásomat, és nekem von utána adót... Most akkor mi az igazság?
2011. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző voltam, mégsem von adót, de be kell írni
2011. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dittis válasza:
én csak kérdeznék tőletek,tényleg kell az adóbevalláshoz az az igazolás is amin a 91 napos terhességet igazolják?vagy csak a dátum kell ?mert állitólag megkellett őrizni a papirt is de nem találom sehol!Az is kell hogyha megszületett a baba melyik honaptol járt az emelt szintű családi pótlék?Mert költ9zés közben ez is elkeveredett!vagy valahonnan lekérhetem ezeket ujra?köszönöm
2014. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!