Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolnál egy olyan webshopbó...

Vásárolnál egy olyan webshopból ahol jó minőségű baba, gyermek, kamaszruházat lenne de javarészt magyar gyártótól?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért, ha nem, akkor miért nem?
2010. ápr. 12. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű, és az ára is jó, akkor természetesen vásárolnék.
2010. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, magyar gyártótól van, és árban is megfelel, akkor vásárolnék. :)
2010. ápr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha megfizethető, akkor mindenből inább a magyart választom.
2010. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen! Ha az ára nem lesz az egekben a magyar adók és járulékok miatt.


Hol a link? Vagy ez csak terv? Ötlet?

2010. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 11:04 vagyok


És azért igen, mert a magyar termékeket és vállalkozókat, meg gazdákat kellene támogatni, a minőség jó vagy jobb, mint a külföldi általában.

Hát ezért.

2010. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Igen, még terv...de remélem kb. 2-3 hónap alatt végleges lesz:))

2010. ápr. 14. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 11:04

Ha megcsinálod kérek szépen linket!

sovarine.adrienn@gmail.com

Köszi.

2010. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vásárolnék webshopból, mivel nem tudom élőben megnézni, nem biztos, hogy jó méret. Csak miután kifizettem és kibontottam látom, hogy pontosan mit is vettem. Biztos vissza lehet cserélni, ha nem jó, de az macerás, és sok időbe telik.
2010. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

www.baby-turi.hu



Áruházunkban EXTRA I.osztályú és KRÉM minőségű, alig használt, újszerű, kizárólag MÁRKÁS baba- és gyermekruhák közül válogathatsz, 0-14éves korig.


ÁRAK: 100-1000ft ig


Jelenelg több mint 300db ruha elérhető. Ha most mégsem találtál megfelelő darabokat, látogass vissza az újabb készlet érkezése után, ugyanis rendszeresen bővítjük kínálatunkat.


Leggyakoribb márkáink: Next, GAP, George, Adams, Mexx, Marks& Spencer, H& M, Cherokee, Ladybird,TU...stb


Nézz körül, megéri, hiszen nálunk nagyon olcsón és nem utolsó sorban gyorsan szerezheted be a jó cuccokat, kényelmesen, biztonságosan, a nap 24 órájában, akár hétvégén is!


A TERMÉKEKET A WEBÁRUHÁZBAN TUDOD MEGRENDELNI, ÉS MINDÍG HÁZHOZSZÁLLÍTJUK A RUHÁKAT!!!


www.baby-turi.hu


100% GARANCIA!!!

Nincs kockázat, ha nem tetszik a megrendelt termék, visszafizetjük a teljes vételárat!


www.baby-turi.hu

2010. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia

ha azt a minőséget kapom ami oda van irva, a méretezés nincs elrontva igen

babámnak most is magyar body-hat veszek

kynga és greene márkájúakat

2010. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!