Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell minden hónapba...

Miért kell minden hónapba megkérdezni?

Figyelt kérdés
Nem igaz hogy sokan nem fogják fel hogy minden hónap 1-2 munkanapján utalják a Családi Pótlékot tehát az azt követő nap rajta is van!!!!Már nagyon unalmas hogy minden hónapba többen is felteszik ugyan ezt a kérdést.Mintha csak ebből tudnának fenmaradni.Nem kell nekem esni gondolom sok a rászoruló aki hnapról-hónapra él,de akkor meg kötesse ki a netét és már spórol a hülye kérdéseken...
2011. febr. 1. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jah ez engem is idegesít :-O

Egyetértek veled kedves kérdező :-)

2011. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak be kellene írni a keresőbe akár itt az oldalon, vagy egyszerűen lementeni, ha valaki beírja.


De engem nem zavar, max nem nézem meg. Magamtól is tudom,mikor utalják!

24N

2011. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A GYK-en mindent, de mindent megkérdeznek naponta újra meg újra... Keresni a kérdések között luxus, önállóan megkeresni a választ meg lusta.
2011. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz,mert például nálunk 2-7ig bezárólag küldik.Ennek elléner nem én kérdeztem.
2011. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha kérdezgetik akkor hamarabb jön? Úgysem befolyásolhatja az utalási sebességet. Épp ugyanott tart ha nem kérdezgeti csak figyeli a bankszámláját.
2011. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Tisztában vagy te azzal hogy a családi pótlék valakinek heti kajája? És a netet kiköttetni nem feltétlenül érdemes mert van olyan csomag hogy tv+telefon+net együtt, különíírni nincs értelme mert úgy sem olcsóbb ha csak a tv meg a telefon marad.


Mindegy, lényegében engem is idegesít ha valamit 20-szor megkérdeznek de a rosszindulatú kérdések is. Ne kutass más pénztárcájában, főleg úgy hogy azért a családi pótlék nem 50 forint....

2011. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. De még csak nem is havonta egy ilyen kérdés van. Valamikor egymás alatt vannak ezek a kérdések.

Engem is nagyon idegesít, hát mégis mikor lenne, ugyanakkor amikor előző hónapokban, minden hónap első munkanapján van utalás. Nem tudom felfogni, hogy mit nem lehet ezen megjegyezni. Vagy legalább körülnézni egy kicsit, millió ilyen kérdés van.

2011. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 22:49!Ne értsd félre nem kutakodok más pénztárcájában,mert én is kerülhetek olyan helyzetbe hogy alig várom már a családi pótlékot(jah nem vagyok én se gazdag átlag életkörülmények között élek)de az a 12500ft nem egy nagy összeg hogy tényleg egymás alatt nem sokkal kelljen megkérdezni.Vki jól fogalmazott hogy attól még nem jön meg hamarabb.
2011. febr. 2. 09:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem és engem is idegesít.

Már többször is válaszoltam az ilyen kérdésekre, hogy nekem 4 éve minden hó második munkanapján jön meg, sohasem késett még és mindig egyszerre jön a gyed/gyes+csp, pedig előbbit a munkahelyem, utóbbit a MÁK utalja.

A kérdezgetéstől valóban nem érkezik meg előbb, de azért jó tudni, hogy mikor számíthatunk rá, még akkor is, ha nem az az egyetlen jövedelmünk.

2011. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemel ez a téma egy kérdést sem-nem hogy kettőt:xD(amúgy én is csóró vagyok)
2011. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!