Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi kérdés: Van valakine...

Babakocsi kérdés: Van valakinek ilyen? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ez a babakocsi minden tartozékkal együtt kerül csak ennyibe. Szerintetek jó vásár? Van valakinek ilyen?


Íme a link:

[link]


2011. márc. 8. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi jó...


1. dizájnos

2.többfunkciós

3. jó lesz később is....


szerintem megéri megvenni ezt!

Nekünk hasonló van de nem ez a márka.

2011. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne árt személyesen megnézni, milyen minőségű.

Képen bármi/bárki nézhet ki jól:-)))

2011. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én láttam élőben, nem tetszett:/Pedig én is ezt akartam megvenni, de aztán nem vettem meg.

Ezeknek a multifunkciós kocsiknak az a lényege elvileg, hogy az egyes részek könnyen, praktikusan rá lehessen tenni a vázra, na ennél egyáltalán nem könnyű!Ráadásul a sport rész nagy, merev, a váz is nagy, szóval ha kisebb kocsitok van, akkor a váz nem fog beférni a csomagtartóba a sport résszel együtt, az a kocsi ülésére kell majd tenni...nekem nem tetszett élőben.

De nézd meg mindenképp, mert ez csak az én véleményem, neked lehet ez lesz az ideális kocsi:)))

2011. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!