Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vettetek szívószálas...

Hol vettetek szívószálas itatót a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Dm-ben,Müllerben lehet venni? Mennyibe kerül? Tudnátok felrakni képet róla?

Egy ilyet találtam,szerintetek megéri:

[link]


2011. márc. 21. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Beauty babyt vettem (tulajdonképpen Nuby) a Müllerben, 995 Ft-ba kerül. DM-ben lehet venni hozzá pótszelepet, tisztító kefét és pótszívószálat egyben, 200 Ft körüli áron - akciósan adták nemrég 99-ért. A pótszelepek viszont nekem nem voltak jók, mert egyik sem volt csöpögésmentes.
2011. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonló van (Canpol), 1000 ft-nál többet ne adj egy ilyen kütyüért.

Egyébként jó, az én lányom nagyon szereti, meg én is amúgy.

Szerintem van a DM-ben is. De van nagyáruházakban is, bababoltokban is, ilyesmit bárhol lehet venni.

2011. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Dm-ben vettem, 400 ml-es és nagyon praktikus. A gyerekem szereti. ügyesen használja, mert könnyű a lezárása, kinyitása is.

Külön szívószálat, tisztítókefét lehet hozzá kapni.

2011. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat lemaradt: A Dm-es majdnem ugyanolyan, mint a te linkeden a Baby Care, csak nincs füle.
2011. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!