Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatalabb férfi, mondjuk egy 23-25 év körüli odamenne hozzátok ismerkedni, míg ti mondjuk gyerekkel a játszótéren vagytok?

Jah és úgy ismerkedni, h valami komolyabbat szeretne, nem csak beszélgetni.


2011. márc. 23. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Elhajtanám mint a szél.
2011. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Elöször tuti elhajtanám majd örülnék hogy 30 éves létemre egy kisgyerekkel mellettem még mindig vonzó vgyok.
2011. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű. Ha egyedülálló vagy és még szimpatikus is, miért ne lehetne ismerkedned?


Ha van férjed és jó a kapcsolat, akkor még idejében rövidre kell zárni a dolgot:)

2011. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül álló lennék, nem lenne akadály, hogy anyuka vagyok a részemről, hogy a ffi hogyan emészti ezt meg.

Ha valaha is olyan helyzetbe kerülök, hogy büntetlenül pasizhatok, akkor a játékszabály, a gyerekeim elsőbbséget élveznek, amíg az apjuk nem viheti? el őket addig az Ő láthatási joga is, mint az új pár.

Ismerkedni lehet, és az első beszélgetés nem rögtön összeköltözést jelent.


Mivel párkapcsolatban élek, és ha tényleg jól néz ki a srác, akkor egy pár kedves mondat, amiben vázolom, anyuka vagyok, férjezett, és sajnos egy kedves mosolynál többre ne is számítson. Amúgy jól esik az ilyesmi.:)

2011. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem, halálra röhögném magam.
2011. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Hogy odajöjjön hozzám ismerkedni, ahhoz először nekem kéne valami lépést tennem felé. Úgy értem, hogy szerintem egy normális pasi nem megy oda csak úgy egy gyerekes anyukához ismerkedni, csak ha az anyuka ad valami jelet, pl egy mosoly, vagy ilyesmi. Ha csak úgy, semmi jel nélkül egy vadidegen pasi ismerkedni akar egy ilyen anyukával, akkor az beteg, vagy nagyon ki lehet éhezve, ezért már csak ezért nem állnék vele szóba, még akkor sem ha nem lenne párom.

Miért nálatok mi történt?

2011. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem lustanyu blogjában olvastam, hogy egy pasi akkor akart vele ismerkedni, amikor épp az ÁNTSZnél állt sorba a család kakimintájával.

Vannak akiknek az ismerkedés akkor is megy, ha a kezük tele van sz.rral. :-)

2011. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy az illetőnek van-e férje vagy párja.


- Ha nincs, miért ne, ha szimpatikus, normális férfinak néz ki.

- Ha van, megmondanám neki, van férjem, párom, többre ne számítson, mint egy beszélgetés.


De jelen esetben semmi esélye nem lenne, mert van férjem.

2011. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
először is marha büszke lennék magamra, milyen csinos vagyok... :) ". Ha férjem van, szépen elküldeném.. Ha nincs, és korban kb. illünk egymáshoz, szépen lassan alakulnának a dolgok, vagy összejönne, vagy nem... (Én örülök, ha az 50 évesek néznek... :) +10 kiló.... )
2011. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egyszer már volt dolgom férjes anyukával, szal tudom, h van ilyen, persze nem minden nő ilyen szal ezért a kérdés.

Ez meg nézegetett, szemeztünk is, csak ennek is ott volt a kezén a gyűrű.

2011. márc. 24. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!