Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dokit váltok 17 hetesen. Ti...

Dokit váltok 17 hetesen. Ti szolnátok az előzőnek, hogy leléptek, többet nem hozzá mentek? Nem nála szültem volna, ő csak a terhesgondozást csinálja.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ha "jóban" vagytok akkor szólhatsz, de nem muszály... csak egy orvos! én pont szülés előtt hagytam ott az enyémet mert bunkó volt. ügyeletesnél szültem, és összeteszem a 2 kezem! nagyon jó volt!
2011. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én váltottam, és nem szóltam a leváltottnak. Egyszerűen nem érdemelte meg.
2011. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a 18. héten váltottam. Nem tiszteltem annyira sem, hogy szóljak neki!
2011. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14. héten hagytam ott a dokim, és nem szóltam neki. Nem tartottam fontosnak, mivel ő sem engem.
2011. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen váltottam.Nem szóltam.Én sem kaptam minimális figyelmet sem (jó pénzért)-akkor minek.
2011. febr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én jövőhét kedden megyek az új dokihoz!


Az előzőnek nem szólok, mert amennyire ő foglalkozott velem, annyira fogok én is vele!


A magas vérnyomásomra csak legyintett és meg se hallgatott! Nem érdemli meg hogy tájékoztassam!

2011. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen váltok dokit,nem volt az előzővel semmi bajom,csak rettenetes árat mondotta szülésre!a lényeg nem szóltam neki.
2011. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sziasztok. köszönöm a válaszokat, igazatok van. nem szólok neki, hiszen azért váltok, mert úgy éreztem félvállról veszi. köszönöm mégegyszer.

sziasztok

2011. febr. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!