Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ásványvizet adtok a...

Milyen ásványvizet adtok a gyereketeknek? (másfél - 2 éves)

Figyelt kérdés
Melyik az a víz, amelyik a legkevesebb ásványi anyagot tartalmazza, hiszen, ha jól tudom, egyes ásványokat nem tud hasznosítani a szervezet, amelyek nem minden esetben ürülnek ki, hanem lerakódnak a szervezetben.
2011. ápr. 29. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályit lehet már nekik adni. Mi abból csináljuk már 7 hónapos kora óta a tápszert is. Doki néni mondta, hogy azt lehet. Már 3 hónapos kora óta kapja egyébként, akkor cumiból adtam néha, hogy igyon, ha túl korán kérte a szopit, mert szomjas volt.
2011. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nincs gyermekem, de boltokban láttam már olyat, hogy babavíz. Konkrétan nem tudom miből áll, és miért különbözik a többi víztől, ha gondolod keress ilyet, és olvasd el a hátulján.
2011. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jana babavíz, de a szentkirályi is jó!
2011. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csapvizet iszik egy éves kora óta, előtte is, csak akkor még felforraltam. Legegyszerűbb, legolcsóbb és még szemetet sem termelsz.
2011. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában Szentkirályit adok, de épp tegnap váltottam az Óbudai Gyémánt narancssárgájára. Mindkettő adható babáknak. Azért váltottam, mert egy picit más az ásványi anyag tartalmuk, és gondoltam egyfolytában a szentkirályit issza, most egy kicsit igyon mást, ja és természetesen 20 forinttal jobb árban találtam most az óbudait.
2011. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is szentkirályit iszunk.a nagyobbik most 2 és fél éves ő kb másfél éves kora óta csapvizet is iszik.mostanában Laica szűrt vizet iszik.a kicsi majdnem 11 hónapos,ő még szentkirályit kap.
2011. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a szentkirályit és az óbudait használjuk felváltva.
2011. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, valószínű én is a szentkirályit és az óbudait próbálom majd felváltva.
2011. máj. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!